>

GÜZELLİK

Efsane Yeniden Yorumlandı...

Oriflame’in eskimeyen favori kokusu Giordani Gold Eau de Parfum yeniden yorumlandı!... (COSMOTURK TIKLA KAZAN)
 
   
 
 
     

İtalya’da Hayat Güzeldir: Güzel İtalya dünyada sayısız kadın için rüya gibi bir yerdir. Kadının tutkulu yanını ortaya çıkaran stil ve zarafetin küçük bir dokunuşuna sahiptir.

Güneydeki güneşli plajlardan, modanın başkenti Milano’ya, Roma’nın kültüründen zarif evlerine kadar İtalya, bize ilham verip romantikleştirerek hayran bırakır. Bu harika sofistike ülke, Oriflame’e yeniden yorumlanan eskimeyen favori kokusu Giordani Gold Eau de Parfum’e esin kaynağı olmuştur.

Yeniden yorumlandı diyerek neyden bahsediyoruz? Giordani Gold Eau de Parfum’un özünü aldık ve O’nu Akdeniz bölgesinde yetişen beyaz zambak notaları ile zenginleştirdik. Bu güzel çiçek bizim çok satan kokumuzun kalbinde lüks bir yer bularak kokuya yeni bir yorum kazandırdı. İkonik Giordani Gold şişesi de yeniden tasarlandı. Yeni, ağır cam şişesi ile parfüm özel bir imaj sergilerken, hayatta zarif şeyleri takdir eden kadınlar için İtalyan zenginliğinden ilham alarak farklı bir aura yayıyor.Giordani Gold EdP ve daha fazlası için web sitemizi ziyaret edin:
www.oriflame.com.tr

Oriflame dünyasını daha yakından takip edebilmek için Facebook sayfamızı beğenin: www.facebook.com/oriflameturkey


"1 - 31 EKİM TARİHLERİ ARASINDA 22 COSMOTURK OKURUMUZA ORIFLAME GIORDANI GOLD EAU DE PARFUM HEDİYE"

 

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>