>

GÜZELLİK

Erkekler Nelere Dikkat Eder?

Erkekler bu noktalara çok dikkat ediyor…
 
   
 
 
     

FARKETMEZ... Ruj sürmeyi unuttuğunuzu.
FARKEDER... Ruju abarttığınızı.


Önerimiz: Fazla miktarda uygulanan ruj erkekleri sizden soğutmaya yeter. Bu rujun dağılma riski bulunduğu için, erkek arkadasınız öpüşmekten, dokunmaktan ve hatta yakınınızda bile bulunmaktan kaçınabilir. Ruju abartmamak için, renkli bir dudak balsamını veya daha az pigmente sahip simli bir parlatıcıyı tercih etmelisiniz. Ağır bir rujun rengini hafifletmek için ise bir parça kağıt mendili dudaklarınız üzerine hafifçe bastırmanız yeterli.

FARKETMEZ... Dip boyanızın zamanının geldiğini.
FARKEDER... Saç kesiminizi.


Önerimiz: Erkekler yalnızca dış görünüşünüzde yaptığınız büyük değişiklikleri farkeder (kaküller veya kısacık bir kesim gibi). Ayrıca sizdeki bu değişim, onun kafasında "Acaba benim de kendimde bir takım değişiklikler yapmam gerekiyor mu?" gibi soruların oluşmasına sebep olabilir. Halbuki yaptırmanız gereken dip boyası erkek arkadaşınıza hiçbir şey ifade etmez. Eğer boyanızı zamanından birkaç hafta sonra yaptırmak istiyorsanız içiniz rahat olsun. Hem bu sayede saçınızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz. Ayrıca boyanızı korumaya yönelik şampuanları tercih ederek saç renginizi daha uzun süre rahatça kullanabilirsiniz.

FARKETMEZ... Ten renginizin solgunluğunu.
FARKEDER... Aşırı derecede bronz olmanızı.


Önerimiz: Doğal güzellik erkekleri cezbeder. Zaten bu teoriyi onlar da sürekli dile getiriyorlar. Kış aylarında ten renginiz biraz daha açılıyorsa, bu özelliğiniz erkek arkadaşınızı sizden soğutmaz. Ancak bronzlaştırıcıyı fazla kaçırmanız bunun tam tersi bir etki yaratabilir. Erkekler kışın yaratılan bronz bir cildi sahte buldukları için sizin çekici olmadığınızı düşünebilirler.

Elbette hayalet gibi görünün demek istemiyoruz. Cildinize mutlaka renk veren bir ürün uygulamalısınız. Günlük nemlendiricinizi bir otobronzanla değiştirip şeftali veya pembe tonlarda bir allık uygulayarak cildinizde sağlıklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Etiketler: saç kesimi, güzellik
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>