>

GÜZELLİK

Gülçin Ergül AVON’un “Güleriz Biz Hayata” Şarkısının Solisti Oldu

İlham verici sözleri ve enerjik müziğiyle dikkat çeken şarkıyı seslendiriyor...
 
   
 
 
     

Kadınların dostluğuna ve birlikte güçlenmenin önemine inanan AVON, “Güleriz Biz Hayata” şarkısı ile tüm kadınları yan yana aynı yolda yürüyerek daha da güzelleşmeye ve bir arada durarak güçlüklerle başa çıkmaya davet ediyor.

AVON, “güzelliğe değer katan” yaklaşımıyla kadınları kendi içlerindeki gücü keşfetmeye teşvik ediyor. Gülçin Ergül’ün seslendirdiği “Güleriz Biz Hayata” şarkısı, hem iş modeli hem de sosyal sorumluluk projeleriyle kadınları güçlendirmek için çalışan AVON’un değerlerini enerjik ve eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

“Kadınların gücünü hep birlikte ve daha sık dile getirmek için bir vesile”

AVON Türkiye, Kuzey Afrika & Orta Doğu ve Distribütör Pazarlar Ticari Pazarlama Grup Direktörü Agnieszka İsa, “Kurulduğu günden bu yana bir güzellik ve kozmetik şirketi olmanın çok ötesinde bir misyonla çalışan bir şirket olarak, dünyada 131, Türkiye’de ise 25 yıldır kadınları güçlendirmek için çalışıyoruz. Güzelliğin ve geleceğin anahtarını elinde tutan kadınların birlikte güldüklerinde hayatı değiştireceğini biliyoruz. AVON’un global olarak hazırladığı ‘Not Just A Girl’ şarkısını, esin ve güç veren sözleri ve müziğiyle ülkemizde ‘hayata gülen’ kadınlara hediye etmek istedik. Birlikte hep güzel olan kadınların gücü karşısında hiç kimsenin duramayacağına inanıyoruz. Bu şarkının, bu inancımızı hep birlikte ve daha sık dile getirmek için bir vesile olmasını umuyoruz” diye konuştu.

Klibin yıldızları AVON Temsilcileri oldu

“Güleriz Biz Hayata”, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle ilk kez tüm kadınların beğenisine sunuldu. Kadınların birlikte eğlendikleri şarkının klibinde Gülçin Ergül’le birlikte AVON Temsilcileri yer aldı. Temsilciler renkli kıyafetleri ve keyifli danslarıyla doğal enerjilerini şarkının güçlü sözleriyle birleştirdi.

Gülçin Ergül’le karaoke fırsatı

AVON, 11-12 Mart tarihlerinde Marmara Forum’da Gülçin Ergül’ün katılımıyla bir karaoke etkinliği düzenleyecek. Etkinliğe katılanlar, hem ilham verici bu şarkıyı Gülçin’in sesinden dinleme ve hep birlikte şarkı söyleme hem de sürpriz hediyeleri kazanma şansına sahip olacak.

Şarkıyı dinlemek için: https://youtu.be/LFhKO2uvlv4

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>