>

GÜZELLİK

Günde 1 tabletle doğal bronzluk

Yaz geldi. Bronz bir tene sahip olmak artık çok kolay.
 
   
 
 
     
Güzel ve kalıcı bir bronzluk elde etmeye çalışırken en sık karşılaşılan sorunlar ciltteki duyarlılık ve kızarıklıktır. Bronzlaşmak için güneşin altında harcanan zamanın uzunluğu da cilt sağlığımız açısından önemli bir tehdit oluşturur. Tüm bu riskleri alarak elde edilen bronz tenin kısa sürede ışıltılı rengini kaybetmesi ise kaçınılmaz bir sonuçtur.

Bu sorunları engellemek için geliştirilen Imedeen Tan Optimizer cilt besleyici kapsüllerin daha sağlıklı ve en iyi bronzlaşmayı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.


İmedeen Tan Optimizer, cildin doğal melanin üretimini tetikleyerek;

* Cildinizi güneşe hazırlar.
* Güneşe karşı duyarlılığı ve kızarıklıkları azaltır.
* Bronzlaşma sürecini en iyi sonuç alacak biçimde hızlandırır.
* Çok daha hızlı bir sürede elde edilen bronz tenin, çok uzun bir süre korunmasını sağlar.


Cildinizin duyarlılığını ve kızarıklıkları azaltmak, güzel ve daha uzun süreli bronz bir tene kavuşmak için, güneşe çıkmadan önce 4 hafta süreyle günde 1 kez, 1 adet (Tercihen yemekle birlikte) Imedeen Tan Optimizer kapsülü alın.
·         Imedeen Tan Optimizer'ı sürekli kullanarak sağlıklı ve altın ışıltılı bir cilde kavuşursunuz.

 

BRONZLAŞMANIN DOĞAL YOLU

Imedeen Tan Optimizer içindeki aktif bileşenler, melanin üretimini tetiklemeye yardımcı olur. Imedeen Tan Optimizer'ın içeriği Hurma Meyvesi ekstresi, Likopen doğal karotenoidleri, Vitamin E ve Vitamin C'den oluşur. Patentli LypoCap ise aktif bileşenlerin emilimini artırmaya yardımcı olur.

Antioksidan özelliği de bulunan Imedeen Tan Optimizer'ın içeriğinde tüm bileşenler eksiksiz test edilmiş ve yan etkisinin bulunmadığı kanıtlanmıştır.

BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ SONUÇLAR


Imedeen Tan Optimizer'ın etkinliğini belgeleyen bilimsel çalışmalar bağımsız uzmanlar tarafından yürütülmüş ve önde gelen uluslararası konferanslarda sunulmuştur.
40 kadın üzerinde 12 hafta süreyle yapılan araştırmanın sonuçlarına göre de Imedeen Tan Optimizer kullanımının doğal bronzlaşma sürecini kısaltıp elde edilen bronzluğun daha uzun süre korunmasını sağladığı kanıtlanmıştır.

BRONZLAŞMA SÜRECİ

Bronzlaşma cildin en üst tabakası olan epidermiste gerçekleşir. Epidermis yaklaşık olarak bir milimetrenin onda biri kalınlığındadır ve 10-15 epidermis hücre katmanından oluşmuştur. Bu katmanların en altta olanı, cilt renginden sorumlu koruyucu pigmentleri, yani melaninleri üreten hücreler olan melanositleri içerir.

Cilt güneş ışınlarına maruz kaldığında melanositler melanin üretimini artırır. Bu melanin artışı diğer hücrelere dağılarak cilt yanıkları, kızarıklık gibi sorunlara karşı ciltte doğal bir koruma sağlar. Cildin temel katmanı olan epidermiste sürekli olarak yeni hücre üretilir,
Bu hücreler beraberlerinde melanin taşıyarak cilt yüzeyine doğru itilirler. Cildin bronzluğu epidermisin tüm katmanlarındaki toplam melanin miktarının artmasıyla daha belirginleşir.
Ciltteki melanin miktarı arttıkça bronzluk da artar.

Imedeen Tan Optimizer ile doğal melanin üretimi tetiklenir ve güneşte kaldığınız süreden çok daha fazla yararlanırsınız.

Imedeen Tan Optimizer güneş ışınlarına karşı koruyucu krem, süt ve losyonların yerine geçmez. Mutlaka cildinize uygun SPF faktörlü bir koruma kremi kullanınız.

Güneş ışınlarının en güçlü olduğu öğle saatlerinde (11.00-15.00) güneşe çıkmamak gerektiğini unutmayınız.

* Imedeen Tan Optimizer'ı cilt besleme tableti Imedeen Time Perfection tabletleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>