>

GÜZELLİK

Güzelliğin yeni sırrı

Tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Caudalie, bir çok dünya starı dahil çok geniş bir hayran kitlesine sahip…
 
   
 
 
     

Tamamı klinik ortamda denetlenmiş, temizleyiciden anti-aging ürünlerine, sıkılaştırıcı kremden rahatlatıcı banyo yağına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan Caudalie, getirdiği anlayış ile kişisel bakım ürünlerinde çığır açıyor.
Mathilde ve Bertrand Thomas çiftinin anti-aging’e yönelik dermo-kozmetik cilt bakımı için geliştirdikleri ünlü Fransız markası Caudalie, üzüm çekirdeğinde bulunan antioksidan maddelerden yararlanarak sağlıklı güzelliği sunma felsefesinden yararlanıyor. Üzüm çekirdeği içerisinde yer alan “Polifenol” ile yaşlanma etkilerini azaltmayı başaran ünlü kozmetik markası, üzüm polifenolleri stabil hale getirerek cilde benzersiz bir bakım imkanı sunuyor.
Hiçbir şekilde renklendirici ve hayvansal malzeme içermeyen kremler üreten firma, ürünlerini kavanozlarda saklamadığı için koruyucu madde kullanımını da minumum düzeyde tutuyor ve aktif malzemelerin saflığı koruyor.

Sadece eczanelerde satışa sunuluyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>