>

GÜZELLİK

Güzellik ve Sağlık 2-3 Eylül’de YBY Woods Beauty & Wellness Festivalinde Buluşuyor

Beauty & Wellness Fest; Ayşe Arman, Ayşe Köroğlu, Dr. Ali Kerim Diler,Dr.Atakan Keskin, Derya Baykal, Ersin Pamuksüzer ve Suna Dumankaya gibi ünlü isimleri bir araya getiriyor...
 
   
 
 
     

Sena Şener ve Evrencan Gündüz konserleri ve açık hava sineması ile ziyaretçileri keyifli bir festival bekliyor.

Seminerler, söyleşiler, atölyeler, kozmetik stantları, konserler ve açık hava sineması gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan YBY Woods Beauty & Wellness Fest biletlerine Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

Kültür, sanat ve eğlence alanında yarattığı ve sunduğu deneyimlerle şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, birbirinden eğlenceli etkinlikleri ve konserleriyle 2-3 Eylül’deki Beauty & Wellness Fest’te.

YBY Woods tarafından organize edilen Beauty & Wellness Fest; ‘Beden, Ruh, Zihin Atölyeleri’, tamamlayıcı tıp, güzellik üzerine sohbetler, yetişkin ve çocuk workshopları, saç ve tırnak bakımı ipuçları, erkek bakım tavsiyeleri, fotoğraf köşeleri, açık hava sineması, yıldızı parlayan genç şarkıcılar Sena Şener ve Evrencan Gündüz konserleri ile dolu dolu bir hafta sonu sunuyor.

Ayrıca ünlü gazeteci Ayşe Arman, Tamamlayıcı Tıp doktoru Dr. Atakan Keskin, Medikal Estetik Uzmanı Dr. Ali Kerim Diler, Fonksiyonel Tıp Koçu Ayşe Köroğlu, oyuncu ve program sunucusu Derya Baykal, Yaşam Tasarım Merkezi kurucusu & Aile Danışmanı Ebru Demirhan, The Life Co kurucusu Ersin Pamuksüzer ile Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya da öğretici ve eğlendirici söyleşiler gerçekleştirmek üzere Beauty & Wellness Fest’te bir araya geliyor.

YBY Woods, Beauty and Wellness Fest için 2-3 Eylül tarihlerinde kapılarını 10.30’da açıyor. 19.00’da gerçekleşecek konserler ardından Açık Hava Sineması ile sonlanacak olan festival için biletlere Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

YBY Woods ayrıcalıklarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor


İnsanları gün boyu keyifli aktivitelerin beklediği YBY Woods festival süresince kapılarını 10.30’da açıyor; 7’den 70’e herkes için ormanın içinde eğlenceli bir gün sunuyor. 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu YBY Woods’a dileyenler kendi sandalyesini, içeceğini, can dostu evcil hayvanını da yanında getirebiliyor. Ailesiyle, arkadaşlarıyla doğanın, ormanın içinde gönlünce güzel vakit geçirebiliyor.

Etkinlik Takvimi

2 Eylül Cumartesi
19.00 Sena Şener Konseri

3 Eylül Pazar
19.00 Evrencan Gündüz Konseri 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>