>

GÜZELLİK

Hayatın Her Anında Centilmen Babalara Özel Elite Gentleman Untailored

Elite Gentleman Untailored ile centilmenliğe yeni bir boyut.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin bir numaralı parfüm markası* AVON’un Engin Altan Düzyatan’ın yüzü olduğu Yeni Elite Gentleman Untailored parfümü, Babalar Günü’nde centilmen babalar için ideal hediye alternatifi oluyor.

Avon, Babalar Günü’nde babasına yepyeni bir parfüm deneyimi yaşatmak isteyenlere yeni Elite Gentleman Untailored’ı sunuyor. Sofistike anların rahatlatan parfümü Elite Gentleman Untailored, tarzından ve inceliğinden ödün vermeyen babaların tercihi olacak.

Rahat ve günlük bir kokuya sahip olan parfüm; tazelik veren Tayland fesleğeni, iç rahatlatan selvi ve kaşmir odunlarının cesur bileşiminden oluşuyor. Elite Gentleman Untailored, odunsu ve yeşil bitkileri buluşturuyor, ferahlatan kokusuyla baş döndürüyor. Elite Gentleman Untailored her daim centilmenlerin vazgeçilmez parfümü oluyor.

Yeni parfümün yüzü de Engin Altan Düzyatan


AVON, yeni erkek parfümü Elite Gentleman Untailored için Engin Altan Düzyatan ile anlaşmasını yeniledi. Geçtiğimiz yıl Elite Gentleman parfümünün yüzü olan Engin Altan Düzyatan, bu yıl da Elite Gentleman Untailored’ın yüzü oldu.

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan centilmeniliğin, hayatın her anından keyif almak anlamına geldiğini belirterek: “Ben de keyifli anları Elite Gentleman Untailored ile tamamlıyorum. Hayatın ritmini yakalamak, her anın keyfini daha da arttırmak için Avon Elite Gentleman Untailored parfümünü kullanıyorum” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>