>

GÜZELLİK

Her damlasında güzellik var!

Cildinizin, günümüz koşullarında sürekli stres altında, yorgun ve ışıktan yaşlanmış olduğunu mu düşünüyorsunuz? İşte size bu sorununuzu keyifle çözeceğiniz Skincode ampulleri…
 
   
 
 
     
Skincode’dan C vitamini deposu “Hücresel Güçlendirici Serum”…

İsviçre dermakozmetik markası Skincode’un, ampul şeklindeki yeni ürünü “Hücresel Güçlendirici Serum” u, bileşimindeki doğal C vitamini ve Vitamin C-PMG etken maddesiyle, cildinize kaybettiği canlılığı kazandırırken, kırışıklıkların oluşumunu engelleyecektir.

Skincode’un bu mucize ampulleri, içerdiği yüzde 100 botanik nitelikli bitkisel plasenta (dermosenta) ile cilt hücrelerinde yenilenme sürecini hızlandırarak, dokuların rejenerasyonuna destek verecektir.

Bileşimindeki “Nem Matrisi” ile cildinizde nem kaybını önleyen “Skincode Hücresel Güçlendirici Serum”, içerdiği kırmızı su yosunu (Karajen-kırmızı alg) ile de yatıştırıcı ve yeniden yapılandırıcı niteliklere sahiptir. Bu etken maddeyle cildi ayrıca olumsuz çevresel etkenlere karşı cildi koruyan bir film oluşturma özelliğine sahip olan serum, cildi ışıktan kaynaklanan yaşlanmaya karşı da koruyacaktır.

Satış Fiyatı: 398.00 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>