>

GÜZELLİK

Işıltılı ve Doğal Bir Cilt İçin!

CLARINS "Soufle de Teint" ile makyajların en gizemlisini, ağırlık hissi yaratmadan, kapatmadan kusursuz bir ikinci cilt ilusyonu yaratabilirsiniz. Tıklayın!
 
   
 
 
     
YENİ

SOUFFLE DE TEINT

Cildi tamamen saydamlık içerisinde pürüzsüzleştiren, ışıltılı ve sadık bir ten rengi sağlayan bu fondöten sayesinde ışıltı ve doğallık mutlaktır.Bir soluk kadar hafif, mükemmel olduğu kadar sadık bir renk, cilt üzerinde bir dokunuş gibi kayan bir doku, ince çizgileri ve pürüzleri sürekli olarak kapatan ışık etkisi...

Soufle de Teint ile makyajların en gizemlisini, ağırlık hissi yaratmadan, kapatmadan kusursuz bir ikinci cilt ilusyonu yaratılabileceğinin keşfidir. Makyaj yaptığının belli olmasını istemeyenlerin rüyası.

Mutlak ışıltı ve doğallık

Bu kadar doğallık ve sadeliğin ardında Clarins’in tüm ustalığı: Soufle de Teint " ikinci cilt" etkisini sonsuz esneklikteki, renkli, pürüzsüz, ışıldayan ve saydam bir sonuç elde etmek için özel olarak tasarlanmış pigmetler içeren yağsız dokusuna borçludur.

Souffle de Teint’in büyüsü ışığı yumuşatma özelliğine de dayanır: göz yanıltıcı pigmentlerin gelişmiş birlikteliği uzun süreli, eşsiz " sağlıklı ten rengi" etkisini yaratır. Ciltteki pürüzler bir tabaka ile örtülmemiştir, anacak görsel olarak silinmiştir: doğallık mutlaktır. Işık ne olursa olsun, sıcaklık ve rutubete bağlı cilt salgılarınız ne durumda olursa olsun yüzünüz aynı tazeliği korur. Cildiniz yeni makyaj yapmışçasına pürüzsüz ve dinlenmiş bir görünüm alır.

Dahası Souffle de Teint sizi hava kirliliğinin Zararlı etkilerinden ve serbest radikallerden koruyan Clarins gençlik koruma bileşimi içerir.

Clarins Makyörlerinin önerileri

Soufle de Teint’in uygulamaktan daha kolay bir şey yoktur. Fındık büyüklüğündeki ürünü bir elinizin parmak uçlarına alarak diğerinin parmak uçları ile iyice karıştırın(1). Ardından hafif dokunuşlar ile yüzün merkezinden dışa doğru uygulayın (2). Kulaklara ve boyuna doğru yayarak bitirin.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>