>

GÜZELLİK

Kalıcı makyaj'ın adresi

Makyaj için fazla zaman ayıramayanlar için, kalıcı ve sağlıklı bir güzelliğin müjdesini veren Long Time Liner iki saatte doğal ve kalıcı bir makyaj sağlıyor… Kalıcı makyajla ilgili tüm bilgiler için tıklayın!
 
   
 
 
     
Almanya, İsviçre, Fransa, Kanada ve İspanya’dan sonra Türkiye’de hizmete başlayan Long Time Liner Conture® Make-up ile küçük kusurlarınız kolayca kapatabiliyor; doğal görünümünüzü kaybetmeden seyrek çıkan kaşlarınızı gürleştirebiliyor ya da kaşlarınıza şekil verebiliyor, gözlerinizi daha belirginleştirebiliyor, dudaklarınızı inceltebiliyor ya da kalınlaştırabiliyorsunuz. Mevcut en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon tekniği olan Conture® Make-up; dövme, lazer ya da ameliyatla gerçekleştirilen makyaj tekniklerinden farklı olarak, anesteziye gerek duyulmadan acısız uygulanabilen basit bir yöntem. Ayrıca bu teknik, cildin epidermis adı verilen üst tabakasına uygulandığı için, cildin doğal yenilenme süreci olan yaklaşık iki yıllık bir dönemin sonunda tamamen kayboluyor. Bu da, makyajı farklı şekillerde tekrar yeniletme şansı yaratıyor.

LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up bitki ve minerallerden elde edilen ,%100 doğal boyalarla uygulandığı için oldukça güvenlidir. Aynı zamanda antibakteriyel özelliğe de sahip olan boyalar, %100 alerji testinden geçirilmiştir. Uygulama, tek kullanımlık iğnelerle yapılıyor. Ortamdaki hijyen de oldukça önemli olduğu için, uygulama odası özel solüsyonlarla temizleniyor.

Dudaklar:

Dudaklarınız solgunsa veya hatları düzgün görünmüyorsa Contur Make –up ile canlı ve etkileyici dudaklara kavuşabiliyorsunuz. Daha kalın ya da daha ince hatlar isteniyorsa, özel kalemlerle önce yeni hatlar çiziliyor ve dudak içi arzu edilen renk ile boyanıyor. Uygun görüldükten sonra özel cihazla dudak kontürü çizilip içi dolduruluyor. Artık yemek yedikten, bir şeyler içtikten veya birilerini öptükten sonra makyajınızı tazelemek zorunda kalmayacaksınız.

Kaşlar:

Kaşlar genellikle düzensiz uzar ya da sürekli alındığı için zamanla seyrelebiliyor. Kaşlardaki tüylerin ömrü ortalama 4 hafta olduğu için, boyatmak kısa süreli bir çözüm sağlıyor. Kalıcı makyaj ise üst deri tabakasına uygulandığı için en az iki yıl dayanıyor. Uygulanacak renk, ten ve saç rengine bağlı olarak belirleniyor; sonucun olabildiğince doğal görünmesine dikkat ediliyor.

Göz kapağının üst ve alt kenarları:

Göz diplerinin renklendirilmesi, gözlerdeki ifadeleri belirginleştiriyor. Gözler daha iri ve daha etkili görünüyor. En önemli avantajı da duş sırsında ya da denize girdikten sonra göz kaleminizin akma sorunundan kurutuluyorsunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>