>

GÜZELLİK

Kelebeklerin ömrünü uzatan sır

Artık çizgi ve kırışıklıklardan kurtulmanın zamanı geldi de geçiyor. İşte çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yarayan sır.
 
   
 
 
     
Alpler’de yaşayan kelebeklerin ömrünü 4-5 kat artıran iki özel bitki türü üzerinde yapılan araştırmalar sonucu geliştirilen Bio Active Care, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Güçlü formülü sayesinde Bio Active Care Serisi’ndeki ürünler, yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlıyor.


Yüz ve Göz Çevresi Serumu, cildinizi gençleştiriyor!
“Contouring Face & Eye Serum”
İnce ve akışkan yapılı serum, cilt tarafından hızla emiliyor; göz çevresindeki şişlik ve renk değişimlerini düzenleyerek, cildin daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Ürünün, sabah ve akşam temizlenmiş yüze ve göz çevresine hafif masaj hareketleri ile uygulanması öneriliyor.

15 Koruma Faktörlü Gündüz Bakım Kremi, çift yönlü etki sunuyor!
“Multi Treatment Day Cream SPF 15”
Gündüz Bakım Kremi, bir taraftan cildi erken yaşlanma faktörlerine karşı korurken; diğer taraftan da cilt için çok önemli olan savunma mekanizmasının yeniden düzenlenmesini sağlıyor. Güneşin zararlı etkilerine karşı da koruma sağlayan ürün, sıkılaştırıcı özellik taşıyor. Gündüz Bakım Kremi’nin, Yüz ve Göz Çevresi Serumu’nun ardından; yüz ve boyuna hafif bir masaj eşliğinde uygulanması tavsiye ediliyor.

Göz ve Dudak Çevresi Maskesi, hem sizi hem de karşınızdakini gülümsetiyor!
“Smooth-Out Eye & Lip Mask”
Hafif kıvamı sayesinde hızla emilen maske, yoğun nemlendirici etkisinin yanı sıra cildin kaybettiği esnekliğin, yeniden kazanılmasını sağlıyor. Göz çevresindeki hassasiyeti azaltarak, kırışıklıkların görünümünü düzeltmeye yardımcı olan maske; günde 2 kez ve temizlenmeden uygulanıyor.

Canlandırıcı Gece Kremi, güne keyifle başlamanızı sağlıyor!
“Regenerating Night Cream”
Cildin daha sıkı ve canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan krem; uyku sırasında cildi besleyip, nemlendiriyor. Cildin elastikiyet kaybını da önleyen ürün, cilt dokusunun görünümünü düzenleyen mükemmel bir gece bakımı sağlıyor.

Mineral Care
Lut Gölü’nün, yaşam kalitesini artıran zengin minerallerinden oluşan Mineral Care ürünleri, %100 doğal ürünler olma özelliği taşıyor. Antik çağlardan beri dünyanın sağlık ve güzellik definesi olan Lut Gölü’nün iyileştirici etkilerini, özel yaratılmış formüller ile birleştirerek, güzellik dünyasına sunan Mineral Care’in; cilt, saç ve hatta sinir sistemi üzerinde inanılmaz etkilere sahip çok sayıda ürün çeşidi bulunuyor. Profesyonel güzellik salonları ve SPA’larda kullanılan Mineral Care ürünleri, sadece yetkili eczanelerde satılıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>