>

GÜZELLİK

Kim korkar geçen yıllardan!

Sadece 10 dakika içerisinde, gençleşmiş bir ciltle günlük hayatına devam etmeyi kim istemez?
 
   
 
 
     
Dr.Erçin Özüntürk yönetimindeki uzman kadrosuyla, estetik ve güzellik adına dünyadaki son uygulamaları ülkemize taşımak ve en kaliteli şekilde bu uygulamaları müşterileriyle paylaşmak için hizmet veren Erlamer, müşterilerine mucize cilt gençleştirme uygulaması Botox’u, sunuyor.

Yılların ilerlemesiyle yüz, yerçekimi, güneş ışınları, milyonlarca defa tekrarlanan mimik hareketleri ve stres gibi olumsuz faktörlerin etkilerini sergilemeye başlar. Zamanla hücre yenilenmesinde, bariyer fonksiyonlarında, yağ salgılanmasında, D vitamini üretiminde ve DNA onarımında azalma meydana gelir ve cilt kırışmaya başlar. Özellikle günümüz modern ve çalışan insanının cildi, daha fazla yıpranır ve kırışır. Deri altında yerleşik olan ve cildi genç, canlı ve diri gösteren yapılar giderek parçalanmaya başlayarak, gülme çizgileri, tebessüm çizgileri ve göz etrafında kazayağı olarak isimlendirilen, deri altındaki kas hareketlerinin neden olduğu derin çizgileri oluştururlar.

Kırışıklıklarından kurtulmak, genç bir ciltle aynalara gülümsemek isteyenler için BOTOX tedavisi cerrahi olmayan kırışıklık giderme yöntemleri arasında en fazla başvurulan uygulama. BOTOX, kas hareketlerini belirleyen sinir iletisini geçici bir süre durdurarak kasları gevşeten doğal ve saf protein yapıda bir ilaçtır. Çok küçük miktarlarda yapılan BOTOX enjeksiyonları, kasın kasılmasına neden olan asetilkolin salınımını engelleyerek etki gösterir. Kas gevşediği için deri daha düz bir görünüm alır. Yüz ifadesi daha doğal ve daha rahat bir görünüm kazanır.

BOTOX uygulaması estetik amaçlı hizmet sunduğu gibi, aşırı terleme probleminden kurtulmak isteyenler için de sağlıklı ve pratik bir çözüm. Özellikle el, ayak ve koltukaltında ortaya çıkan aşırı terleme, sağlığa zarar vermese de, kişilerin sosyal hayatlarını, son derece olumsuz etkiler. Girdikleri ortamda sürekli bir rahatsızlık duyan, tokalaşmaktan kaçınan kişilerin günlük hayatları çekilmez hale gelebilir.

Yaza genç bir ciltle girmek, için:

Erlamer Merkez:
Mim Kemal Öke Cad. Kristal Ap. No: 17 K: 2 D: 4 Nişantaşı/İstanbul
Tel: (0212) 234 81 08

Erlamer Şube:
İsmet İnönü Cad. Balıkçıoğlu Apt. No: 38 K: 4 Eskişehir
Tel: (0222) 232 12 08
www.erlamer.com

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN FOTOĞRAFLARIN ÜZERLERİNE TIKLAYIN...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>