>

GÜZELLİK

Kırışıksız Cildin Sırrı

Taze, kadifemsi, kırışıksız cildin gerçek sırrı haberimizde...
 
   
 
 
     

Kadının cildinin kalitesi, güzelliğin birinci şartıdır. Taze, kadifemsi, kırışıksız cildin gerçek sırrı, damıtılmış bitki yağında gizli. Hem gençler hem de kırışıklarla mücadele eden orta yaş kadınları için damıtılmış şifalı bitkilerden elde edilen yağlar, bu sorunlarla doğru mücadelenin yolu.

GERÇEK GENÇLİK İKSİRİ

Hem natürelliğini yitiren dünyamızın genç nesli hem de yaşı ilerleyen kadınların geriye dönüş formülü de bu damıtılmış şifalı yağ damlalarında... Yalnız doğru ve sağlıklı topraklarda yetişen bitkiler olması kaydıyla. Hepsinin miktarının uzman bir el tarafından belirlenerek, oluşturulmasıyla ortaya çıkanın gerçek güzellik iksiri olduğunu söylemek isterim.

DAMLAYAN GÜZELLİK

Çoğunuz muhtemelen deri kusurlarınızı başka bir sürü ürünle gideriyorsunuz. Kimi kimyasal bileşenler içerdiği için cildi bozabiliyor, bazısı ise allerjiye neden oluyor. Bütün bunlara gerek kalmadan tek bir uygulama ile nasıl çözerim diye düşünüyorsanız, bitkileriden damlayan güzelliğin ne olduğunu kesinlikle öğrenin. Bu ekonomik koşullarda, faydası olmayan onlarca ürünü güzellik masasına doldurmak yerine, mucizevi doğal yağların cilde etkisini öğrenin. Ama bunun belli ölçülere, doğal formata uygun olarak hazırlanmış olanı geçerli. Ayrıca, aylarca aktar depolarında beklemiş olan bitki yağlarının gençliğe sağlayacağı katkı olumsuz olacaktır.

Kısa vadeli etkileri ile gençlik, güzellik veren damıtılmış şifalı bitkilerin yağları, ciltte yaşı geriye götüren pozitif hareketler geliştiriyor. Canlandırıyor, güçlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor. Gerekli beslenmeyi sağlayarak, kırışıklıkları yok ediyor. Tende hücre yenilenmesini teşvik ederek, esneklik ve sıkılığı yeniden kazandırıyor. Yorgun ve susuz bir cilt için, uyarıcı rolüyle hemen nem kazandırıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>