>

GÜZELLİK

Kışa Girerken Lekesiz Cildinizle Işıldayın

Dört mevsim etkisini sürdüren zararlı güneş ışınları ve iç etkenler cilt görünümünü olumsuz etkiliyor.
 
   
 
 
     

Amerika’nın 1 numaralı profesyonel cilt bakım markası* SkinCeuticals’ın uzman formüle sahip serumları ile cilt tonu eşitsizlikleri, lekeli ve mat bir cilt görünümünün önüne geçmek mümkün! Kış mevsimine ışıldayan bir ciltle girmek için leke karşıtı Discoloration Defense Serum ve Phloretin CF Antioksidan Serum, aydınlık ve eşit bir cilt tonuna sahip olmanızı sağlıyor.

Aydınlık ve eşitlenmiş bir cilt tonuna ulaşmanın sırrı: Discoloration Defense Serum


Güneş veya akne gibi lekelere sebep olan cilt problemleri ve zamanla oluşan yaşlanma belirtileri için uzman formüllü cilt bakım ürünleri kullanmak önem taşıyor. SkinCeuticals’ın leke karşıtı serumu Discoloration Defense, leke ve eşitsizlikle savaşarak profesyonel çözümler sunuyor. Discoloration Defense Serum; lekelerle cildin pek çok katmanında savaşarak cilt tonu eşitsizliği, inatçı leke görünümü ve cilt problemleri sonrası oluşan leke görünümünü azaltmaya destek veriyor. Zengin formülündeki traneksamik asit; lekenin kalbine etki ederek inatçı leke görünümünü azaltıyor. Niasinamid; eşitlenmiş bir cilt tonu görünümü sağlarken, HEPES; daha aydınlık bir cilt görünümü için yardımcı oluyor.

2 haftada** daha eşit ve aydınlık bir cilt tonu görünümü hedefleyen Discoloration Defense Serum’un klinik çalışmalarda; inatçı leke görünümünde %41, cilt problemleri sonrası oluşan leke görünümünde %71 ve ciltteki renk düzensizliğinde %46 oranında iyileşme sağladığı kanıtlanmıştır***.

Etkili sonuçlar için, temiz cildinize günde 2 kere 3-5 damla olacak şekilde uygulayabilirsiniz. Gündüz bakım rutininizde, uygulama sonrası mutlaka geniş spektrumlu bir SPF 50+ güneş koruyucu kullanmalı ve güneşe aşırı maruziyetten kaçınmalısınız.

Phloretin CF Antioksidan Serum ile cildinizi antioksidan bakımıyla buluşturun


Yaşlanma belirtileri, leke görünümü ve cilt tonu eşitsizliği için özel olarak geliştirilmiş Phloretin CF Antioksidan Serum; ince çizgilere, kırışıklıklara ve renk eşitsizliklerine meydan okuyor. Serbest radikallerin hasarını etkili bir şekilde nötralize ederek UVA ve UVB ışınlarına karşı gelişmiş çevresel koruma sağlayan Phloretin CF Antioksidan Serum; cildi canlı, genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. İçeriğinde %10 saf C vitamini, %2 phloretin ve %0,5 ferulik asit bulunan serum, yaşlanma ve hiperpigmentasyon gibi cilt endişelerine karşı etki gösteriyor. Karma ve lekeye eğilimli cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan Phloretin CF Antioksidan Serum, kolajen sentezini ve hücre yenilenmesini tetikliyor.

Lekesiz bir cilt için Phloretin CF Antioksidan Serum’u sabahları temizlenmiş cildinize hafif dokunuşlarla uygulayabilirsiniz. Gündüz cilt bakım rutininizde yüzünüze ve dekolte bölgenize 4-5 damla olacak şekilde kullanabilirsiniz.

*Kline&Company Global Profesyonel Cilt bakımı 2020 raporu birim satış pazar payı sonuçları esas alınmıştır.
**Kişisel değerlendirme, 63 kişi
***Klinik çalışma, 50 kadın, 12 hafta

Discoloration Defense Serum 30 ml: 970 TL
Phloretin CF Antioksidan Serum 30 ml: 1400 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>