>

GÜZELLİK

KOLAJEN ile Yaşlanmaya Savaş Açın!

İlerleyen yaş, sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam tarzı ve kalitesiz uyku, kolajenin vücudumuzdaki miktarını azaltıyor.
 
   
 
 
     

Özellikle 20’li yaşlardan sonra, kolajenin her yıl yaklaşık %1’i kaybedilmektedir. Peki böyle bir durumda ne oluyor? Ciltte kuruluk, kırışıklık ve elastikiyet sorunu baş gösteriyor. Cildin elastikiyet ve nem kaybı da deri kalitesinin azalmasına, sarkmaya neden oluyor. Bu nedenle Uraw Lifecell Colagen CLA takviyesi size kaybettiklerinizi geri kazandırıyor.

Kolajen sadece cilt değil tüm vücudumuz için önemli

Adı sıklıkla cilt sağlığı ile anılan kolajen, aslında tüm vücudumuz için olmazsa olmaz yapısal bir proteindir ve yapı iskelesinin hammaddesidir. Dolayısıyla kolajen; cildin güçlenmesini, elastik olmasını ve su tutma kapasitesini etkileyen en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Uraw uzmanlığı ile geliştirilen Lifecell Collagen CLA, vücudunuzun ihtiyacı olan iki güçlü etkiyi aynı üründe sunuyor. Kolajenin cildi yenilemesi, sivilce, kırışıklık, selülit gibi sorunların giderilmesine yardımcı oluşunun yanı sıra, CLA bileşeni ile vücuttaki fazla kiloların azalmasına, vücudun forma ulaşmasına destek olmaktadır.

İçten dışa bakım; Lifecell Collagen takviyesinin 8 Faydası

➢ Cilt dokusunun düzelmesi ve sıkılaşması ile daha genç görünen, kırışıklıkları azalmış bir cilt,
➢ Daha gür saçlar, sağlam tırnaklar,
➢ Selülitlerde azalma,
➢ Sivilcelerde azalma,
➢ Kilo vermenin kolaylaşması,
➢ Eklemlerin desteklenmesi,
➢ Yaraların daha hızlı iyileşmesi,
➢ Daha iyi çalışan sindirim sistemi.

CLA; kilo vermek ve daha fit bir vücuda sahip olmak isteyenlerin kullandığı bir yağ asididir. Kas gelişiminin artmasına destek olan CLA aynı zamanda metabolizma hızının artışına da katkıda bulunur. Bu da dolaylı olarak kilo vermede ve kiloyu düzenlemede yardımcı olur.
Kolajen: Kolajen, fibroblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Cilt ve kas hücrelerinde bulunan kolajenin temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır.
Hyaluronic acid: vücudun birçok yerinde bulunurken, matris yapısı boyunca besinleri taşır, vücudu nemlendirir ve farklı dokularda su tutar. Vücudumuzda bulunan Hyalüronik Asit cildin dolgun gözükmesinde ve yaşlanma belirtileriyle savaşmada önemli bir bileşendir.
coenzyme q10: Cilde sağlayacağı ilk etki, deriye enerji vermesidir. Çünkü cildin hasar kontrolünü ve tamiratını yapabilmesi için enerjiye ihtiyacı vardır ve gereken bu enerji koenzim Q10 ile sağlanır.
Biotin: Ciltteki yağ oranının dengede kalması, cilt sorunlarının yaşanmaması için önem taşımaktadır. Biotin düzenli kullanıldığında yağın seyreltilerek, cilde dağılmasını sağlar. Bu da nem oranının korunmasına yardımcı olacağı için cilt daha aydınlık ve canlı bir görünüm kazanır. Yağın cilde aktarımının sağlanması, o bölgede bulunan hücrelerin arındırılıp, yenilenmesini sağlayacaktır. Bu sayede cilt ölü hücrelerden kurtulacak ve yaşlanma belirtileri gecikecektir.
Vitamin C, E, B5, B6: Cilde gerginlik ve elastikiyet verir, dokuları bir arada tutar ve yaraların iyileşmesini sağlar. 

Etiketler: Kolajen, cilt, kadın, Uraw
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>