>

GÜZELLİK

Kuru ve Yaralı Ellere Veda Edin!

Ellerimizi artık her zamankinden daha fazla yıkıyoruz. Bu çok önemli.
 
   
 
 
     

Bununla birlikte, kurumalarını, çatlamalarını ve yaralanmalarını önlemek için onlara ekstra özen göstermemiz gerekiyor. Neme susamış ellerimizi rahatlatmak güzellik uzmanımız Bev England'ın bu altı önemli ipucuna göz atın:

1. Yıkadıktan sonra ellerinizi iyice kurulayın. Ancak ellerinizin hassaslaşmasını veya ağrımasını önlemek için ellerinizi havlu ile ovalamak yerine sadece yumuşak hareketlerle bu kurulama işlemini yapın.
2. Ellerinizi yıkadıktan sonra daima nemlendirin. Yeni yıl tasarımlı Avon Care el kremlerinden birini ellerinizi daima nemlendirmek için en iyi alternatiflerden biri. (Avon Care - 7,99 TL)
3. Sıklıkla uygulamanızı hatırlatmak için el kremlerini evin her tarafına dağıtın; mesela lavaboda sabunun hemen yanına, çalışma masanıza ve komodinin üzerine. Kolay kullanım için sprey formda olan Avon Care Nemlendirici El Spreyi elinizin hemen altında. (Avon Care Nemlendirici El Spreyi – 11,90 TL)
4. Geceleri yoğun bir krem sürün ve uyurken eldiven takmayı deneyin. (Avon Care Slikon ve Gliserinli el kremi 7,99TL)
5. Bulaşık yıkamak için mutlaka eldiven giyin. Elleriniz sabuna bolca maruz kalıyor, bunu mümkün olduğunca azaltmak için plastik eldiven kullanın.
6. Daha geleneksel ve doğal yöntemleri denemeye hevesliyseniz, kaynamış bir patatesi kabuğuyla birlikte ezin, zeytinyağı ile karıştırın ve en sevdiğiniz TV programını izlerken ellerinizin üzerine yayın. Patatesteki potasyum ve C vitamini cildi güçlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Uygulamayı el kremini sürerek sonlandırın ile devam edin. Bu işlem sonrasında ellerinizi nemlendirmek için Avon Care nemlendirici el jelini kullanabilirsiniz. (Avon Care Nemlendirici El Jeli - 19,99 TL) 

Etiketler: Avon, El Kremi, güzellik, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>