>

GÜZELLİK

Lancôme 2012 Yılında Melis İlkkılıç ile İşbirliği İçinde!

Lancôme 2012 yılında, başarılı, serbest makyaj artisti melis ilkkılıç ile işbirliğini açıklamaktan gurur duyuyor…
 
   
 
 
     

1983 doğumlu Melis İlkkılıç, Marmara Üniversitesi’nde bankacılık bölümünde eğitimini tamamladı. 2 sene finans sektöründe yaptığı çalışmalardan sonra 2007 yılında kozmetik sektörüne adım atarak, makyaj alanındaki kariyerine başladı. 1 yıl sonrasında makyaja duyduğu tutkuyla serbest makyaj artisti olarak devam ettiği kariyerinde basamakları hızla tırmanan Melis İlkkılıç, birbirinden başarılı fotoğraf sanatçıları, ünlü yüzler, önde gelen dergiler ve seçkin markalarla çalışmaya devam etmektedir.

İlkkılıç, Lancôme’un profesyonelliği, güzellik anlayışı ve eşsiz ürünlerinden çok etkilendiğini ifade ediyor. Onun için makyaj, yeniliklerle kendini besleyen, güzelliğin en son trendlerini etkili sonuçlarla buluşturan asla vazgeçilemeyecek bir tutku. Melis İlkkılıç’ın Lancôme ile işbirliğindeki hedefi, kalıcı ve mükemmel sonuç veren makyaj ürünleriyle, hem artistik hem de günlük hayata kolayca adapte edilebilecek makyaj sonuçları yaratarak Lancôme makyaj dünyasının ışıltısını daha yakından tanıtmak.

Melis İlkkılıç, moda, katalog, imaj, albüm kapağı ve kampanya çekimleri için yaptığı makyajlar esnasında Nihat Odabaşı, Tamer Yılmaz, Lara Sayılgan, Emre Doğru, Cihan Alpgiray, Ahmet Unver, Gökhan Ertem, Serhat Hayri gibi önemli fotoğrafçılarla çalışıyor.

Her ay, Marie Claire, Harper’s Bazaar, In Style, Cosmopolitan, Elele, XOXO The Mag, Süper gibi sektörün önde gelen dergilerinde çalışmaları yayınlanan Melis İlkkılıç, aynı zamanda Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Zuhal Olcay gibi ünlü sanatçılar ve birçok ünlü dizi oyuncusuyla beraber çalışıyor.

Melis İlkkılıç ile Lancôme makyaj projeleri için iletişim adresi
Merih Yalkın /myalkin@tr.loreal.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>