>

GÜZELLİK

L’Oreal Paris’in Yeni Güzellik Elçisi Amber Heard Oldu!

Cesur, eğlenceli ve zeki…
 
   
 
 
     

Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile güzellik trendlerine yön veren L’Oreal Paris’in yeni güzellik elçisi, başarılı oyuncu Amber Heard oldu. Heard, L’Oreal Paris marka algısını güçlendiren diğer marka elçileri ile birlikte markanın en yeni ürünlerini, yenilikleri ve trendleri güzellik tutkunlarıyla buluşturacak.

L’Oreal Paris’in yeni güzellik elçisi olmaktan dolayı heyecanlı olduğunu söyleyen Amber Heard, yaptığı açıklamada, "Güzelliğin eğlencesini ve dönüşümün gücünü seviyorum. L’Oreal Paris gibi dinamik, dünyaca sevilen, kadınlara uzun yıllardır buna değer olduklarını vurgulayan ve değişim yaratan büyük bir aileye katılmak benim için büyük bir onur. L’Oreal Paris’in güzellik elçisi olan diğer dostlarım gibi ben de markanın sesini, gücünü, temsil ettiği hareketi ve düşüncesini temsil edeceğim. Yıllar boyunca sadece bir aktris olmaktan öte, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ve kadınlar için elimden gelenin en iyisini yapmak istemiştim. L’Oreal Paris ile bunu gerçekleştireceğim için mutluyum” dedi.

Teksaslı Amber Heard, atlarla iç içe büyüyen bir kız çocuğu olarak çocukken güzellik yarışmalarına ilgi duyduğu halde kendisini güzellik dünyasının içinde hiç hayal etmediğini söyledi. Friday Night Lines’daki rolüyle çıkış yakalayan Heard, romantik komediler, gerilim filmleri ve Justice League filmindeki Mera rolünde olduğu gibi gişe rekortmeni süper kahraman filmleriyle beyaz perdeye dinamizmini yansıttı. 32 yaşındaki aktris, Hollywood’da kadınların daha aktif olmasını savunan eşitlik kampanyasında aktif görev aldı. Kadın ve çocuk haklarına yönelik pek çok kampanyada yer alan Heard, Birleşmiş Milletler ile de çalışmalar yürüttü. Amber Heard’in, L’Oreal Paris ile gerçekleştirdiği ilk etkinlik ise 2018 Cannes Film Festivali’nde yayınlanan ve ismini dünyada en bilinen marka sloganlarından biri olan “Çünkü ben buna değerim” sloganından alan “Worth It Show” isimli talk show oldu.

L'Oreal Paris Küresel Başkanı Pierre-Emanuel Angeloglou, Amber Heard ile yaptıkları işbirliğine ilişkin, “Dünya sinemasında başarısıyla ön plana çıkan yeni kuşak aktrislerden biri olan Amber Heard, hayırseverliği, sahip olduğu değerlerin arkasında duruşu ve performansıyla ‘Çünkü ben buna değerim’ mottosunu 2018’e taşıyan L'Oreal Paris için güçlü bir güzellik elçisi olarak öne çıkıyor” dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>