>

GÜZELLİK

Marilyn Monroe Yeniden Max Factor`de!

Norma Jeane`i dünyanın kalbini kazanan ikonik bir güzelliğe sahip olan Marilyn Monroe`ya dönüştüren Mr. Max Factor`dü.
 
   
 
 
     

Bugün Max Factor bu olağanüstü hikayeyi, Marilyn Monroe'yu Global Cazibe Elçisi ilan ederek kutluyor.

2015, Mr. Max Factor Junior'un Hollywood makyaj stüdyosunun kapılarını açışının, Hollywood elitinin görünümünde dönüşüm yaratmaya başlamasının 80. yılı. Peki tüm müşterileri arasında en büyük ikon kimdi? Norma Jeane. Norma Jeane onun Sarışın Odası’na 1940’larda bir kumral olarak girdi ve Mr. Max Factor sayesinde Marilyn Monroe'ya mükemmel uyan bir görünümle, platin sarısı saçlarla çıktı. Ondan sonra, Max Factor makyajını Marilyn Monroe'da bir ikon yaratmak için kullanıldı.

Güzellik dünyası artık parıltı ve cazibe etkisinden doğallığa dönerken; tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Max Factor, Marilyn Monroe'yu Global Cazibe Elçisi ilan ediyor. Bu heyecan verici ortaklık, dünyanın her yerindeki kadınlara, içlerindeki cazibeyi ortaya çıkarmaları için ilham vermeyi hedefliyor.Max Factor Global Kreatif Tasarım Direktörü, Pat McGrath’in bu ortaklık için şunları söylüyor: “Marilyn, şehvetli kırmızı dudakları, pürüzsüz cildi ve dramatik çizgilerle belirginleştirilmiş gözleri 1940l’arın en ünlü görünümü haline getiren kişi ve bu görünüm güzellik ve moda camiasındaki hakimiyetini koruyor. Cazibeyi en iyi tanımlayan makyaj – başka bir şeyle karşılaştırılamaz. Marilyn'in en sevdiği Max Factor rujlarından birinden ilham alan Ruby Tuesday, hala benim anında cazibe yaratmak istediğimde kullanabilmek için yanımda bulundurduğum bir ürün ve hem makyaj sanatçıları, hem de kadınlar arasında en sevilen renklerden biri olmaya devam ediyor. Cazibeli kırmızıda son nokta!”

“Uzmanlıkla uygulanan teşhis ve makyaj sanatı sayesinde, Norma Jeane’in yüz özellikleri Max Factor ürünleriyle öne çıkarılmış ve dramatize edilmişti. Cildi yumuşak ve pürüzsüzdü, göz şekli, göz kaleminin akıllıca kullanılması ile uzatılmıştı ve dudakları şehvetli bir kırmızı tonu ile vurgulanarak elde edilen görünümün en önemli odak noktası haline getirilmişti. Makyaj sanatı ve doğru ürünler sayesinde, Max Factor günümüz kadınlarının en iyi özelliklerini belirlemelerine ve böylece kendi cazibeli dönüşümlerini yaşamalarına yardımcı oluyor.”

Marilyn Monroe'nun, “Hollywood gecelerine baktığım zaman, 'Orada tek başına oturmuş ve bir film yıldızı olmanın hayalini kuran benim gibi binlerce kız olmalı. Ama onlar için endişelenmeyeceğim. En büyük hayali ben kuruyorum' diye düşünürdüm,” sözleri meşhurdur. Norma Jeane karakterinden, nefes kesici Marilyn Monroe'ya doğru dönüşüm yaşamasını sağlayan Mr. Max Factor'ün yardımıyla, hayallerine ulaşmasının önünde hiçbir engel yoktu.

Marilyn Monreo, Max Factor'ün ve dünyanın en başarılı makyaj sanatçılarından oluşan global Max Factor ağının ilham kaynağı oldu. O, dünyanın her yerinde milyonların kalbini kazandı ve bugün de kadınlara ilham vermeye devam ediyor. O cazibeye inanırdı. Hala da gerçek bir cazibe ikonu!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>