>

GÜZELLİK

MAX FACTOR’le Sonbahar Renkleri Tutkuya Dönüştü!

Max Factor, Plum Passion’ı Sepetçiler Kasrı içinde yer alan Hammam’da, ünlü mankenlerin katıldığı bir makyaj show ile tanıttı.
 
   
 
 
     
Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor, 2003 yılının sonbaharına damgasını vuracak yeni makyaj trendi Max Factor Plum Passion’ı 18 Eylül 2003 Perşembe günü Sepetçiler Kasrı içinde yer alan Hammam’da, ünlü mankenlerin katıldığı bir makyaj show ile tanıttı.

Ünlü mankenler Yüksel Ak, Tuğba Karaca ve Pınar Tezcan’a makyör Hakan Kültür tarafından uygulanan makyajda, parlak tonları ve gözalıcı renkleriyle sonbahar meyvelerinin özelliklerini yansıtan "Plum Passion" ürünleri dikkat çekti. Yüksel Ak’ın gece elbisesi, Tuğba Karaca’nın günlük kıyafet ve Pınar Tezcan’ın da iş kıyafeti giydiği show’da Hakan Kültür, göz ve dudaklarda Plum Passion ürünleri kullanarak gerçekleştirdiği farklı makyajlarla, sezonun trend olacak makyaj stilini de izleyicilerle paylaştı.

Max Factor Plum Passion makyaj show sırasında; önümüzdeki sonbahar gözleri ve dudakları ön plana çıkarmayı hedefleyen yeni makyaj trendi ile tüm bakışları üzerine toplayacak olan Max Factor kadını için doğru makyaj tekniklerine değinen profesyonel imaj ve iletişim danışmanı Özlem Çakır, izleyenlere keyifli ve makyajda yol gösterici bilgiler verdi.

Büyüleyen göz makyajı Earth Spirits Eyeshadow far ve dudakları anında dolgunlaştıran ve pürüzsüzleştiren Hyper Full ruj ile fark yaratan Max Factor Plum Passion ürünleri, yeni renkleri ve kalitesi ile sonbahar sezonunda kadınlar için vazgeçilmez olacak.

Mürdüm eriği, dağ çileği, incir ve böğürtlen gibi sonbahar meyvelerinin göz alıcı renkleriyle bezeli Max Factor’ün birbirinden farklı renkleri, bu sezona damgasını vuracak.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>