>

GÜZELLİK

Maybelline`in Yeni Yüzü Merve Boluğur

Merve Boluğur simsiyah yoğun bakışlarının gücünü kullanıyor.
 
   
 
 
     

Çarpıcı görünümün şehirli, dinamik ve trendsetter yönünü yansıtan Maybelline New York’un Türkiye’deki “ilk” marka yüzü; etkileyici güzelliği ile bakışları üzerine toplayan ve oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren “MERVE BOLUĞUR” oldu. Böylece Merve Boluğur; Adriana Lima, Christy Turlington, Emily DiDonato, Jourdan Dunn ve Marloes Horst gibi Maybelline New York’un dünyaca ünlü sözcüleri arasında yerini aldı.

Merve Boluğur, Maybelline New York’un yeni yüzü olarak katıldığı basın toplantısında; Türk kadının vazgeçilmez makyaj ürünü olan göz kalemini bir adım öteye taşıyan Colossal Kajal’ı tanıttı.

Çarpıcı güzelliği, öne çıkan stili ve başarılı kariyeri ile dikkatleri çeken Merve Boluğur, Maybelline New York’un “modern”, “genç” ve “kendinden emin” duruşunu temsil ediyor. Moda makyaj trendlerini podyumlardan günlük hayata taşıyan Maybelline New York, yeni marka yüzü Merve Boluğur ile birlikte bakışların gücünü 12 saate kadar kalıcı kılmaya davet ediyor.

Maybelline New York’un yeni güzellik elçisi Merve Boluğur; markanın yüzü olarak yaşadığı mutluluğu aktarırken, reklam çekiminden ve Colossal Kajal deneyimlerinden de söz etti:

“Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzü olarak aranızda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Maybelline New York kızının; ne istediğini bilen, çekici ve cesur bir yönü var. Bu sebeple Maybelline New York kızı olduğumu söylemekten de gurur duyuyorum. Maybelline New York; genç, dinamik ve stil sahibi yapısıyla kadınların güzelliğini en çarpıcı haliyle ortaya çıkarıyor. Bu anlamda da Maybelline New York’u kendimle özdeşleştiriyorum ve birlikte yapacağımız çalışmalar için sabırsızlanıyorum. Makyaj yapmaya ve bakımlı olmaya her zaman önem vermişimdir. Makyaj yapmanın her kadını daha iyi hissettirdiğini düşünüyorum. Bu anlamda tüm zamanların ve trendlerin en vazgeçilmez ürününün de göz kalemi olduğuna inanıyorum. Maybelline New York ile de işbirliğimizin ilk adımı olarak göz kalemine yeni bir anlam kazandıran Colossal Kajal Göz Kalemi için bir araya geldik. Gözler bir kadının yüzünün en dikkat çeken ve en anlamlı yeridir. Bu yüzden bakışlarının gücünü kullanan bir kadının istediğini elde etmeye bir adım daha yakın olduğunu düşünüyorum. Ben de bakışlarımın gücünü artırmak için yeni Maybelline New York Colossal Kajal Göz Kalemi’ni kullanıyorum. Gözümün hem üstüne hem de altına pratik bir şekilde uyguladığım Colossal Kajal, 12 saate kadar kalıcılığıyla günün her saati her saati kalıcı bir özgüven sağlıyor. Gündüz daha ince bir şekilde kullandığım Colossal Kajal Göz Kalemi’ni gece davetlerde ya da çekimlerde daha kalın ve belirgin bir şekilde kullanıyorum. Maybelline New York Colossal Kajal Göz Kalemi için bir reklam çekimi de gerçekleştirdik. Samimi ve profesyonel bir ekip ile Türkiye’de gerçekleşen çekimlerimizi Vincent Jerome yönetmenliğinde 2 günde tamamladık.” dedi. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>