>

GÜZELLİK

Mutluluğun İpuçları

Küçük dokunuşlarla moralinizi yükseltin…
 
   
 
 
     

DUDAKTA GÖZ FARI

Dudağınıza göz farı sürmek hiç aklınıza gelmiş miydi? Pudra görevi üstlenen göz farınız, rujunuzun dudaklarınızda uzun süre kalıp canlı ve renkli görünmesini sağlayacak.

MAVİ RİMEL

Kirpiklerinizi mavi maskarayla boyamaya ne dersiniz? Klasik siyah ve kahverengi maskaranızın dışına çıkın ve mavi, yeşil ya da gri tonlarında yapacağınız bir makyajla mavi rimel kullanmayı deneyin! Kirpiklerinizin daha çekici olduğunu göreceksiniz ve daha çarpıcı bakışlarınız olacak.

CANLI BİR CİLT


Sabahları yüzünüzü su yerine maden suyu ile yıkamayı deneyin; maden suyunun içinde bulunan mineraller sayesinde cildinizin canlandığını hissedeceksiniz. Dilerseniz, maden suyunu buz kalıplarının içinde dondurup yüzünüzde gezdirebilirsiniz; işte iyi bir uyanma metodu!

BAKIMLI TIRNAKLAR


O günkü giysinize uygun ya da en sevdiğiniz renkteki bir oje seçin ve anında kendinizi daha bakımlı hissedin. Küçük bir ojenin bile özgüveninizi nasıl artırdığını görünce şaşıracaksınız. Unutmayın; ufak değişiklikler büyük etkiler yaratır.

DUDAK HİLESİ

Dudaklarınızın ince görünmesi sizi mutsuz ediyorsa, daha kalın görünmesi için küçük bir hileye başvurabilirsiniz. Koyu renkli rujunuzu dudaklarınızdan taşacak biçimde sürün ve sonra fazlalığı silin. Böylece bu, sizin kendi dudak renginiz gibi duracaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>