>

GÜZELLİK

Nobel Ödüllü Araştırmadan Esinlenen Serum

Avon, cilt bakımına yepyeni bir boyut kazandırıyor...
 
   
 
 
     

130 yıldır dünyanın dört bir yanında milyonlarca kadına güzellik katan AVON’un en ileri ve yüksek teknolojilerin yer aldığı Suffern’deki Araştırma Geliştirme Merkezi’nde, Nobel Ödüllü* araştırmadan esinlenerek geliştirdiği “AVON Anew Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum” cilt bakımına yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Cilt görünümünü gözle görülür şekilde pürüzsüzleştiren, patentli içeriği olan Advanced Boost Teknolojisi ile geliştirilen Anew Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum, tek başına kullanılabileceği gibi Anew kremleriyle birlikte uygulandığında kremlerin etkisini artırıyor ve mükemmel sonuca ulaşmak isteyen kadınların tercihi oluyor.

Anti-aging cilt bakımında sektöre yön veren AVON, Anew Serisi’ne Nobel ödüllü* araştırmadan esinlenerek formüle ettiği Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum’u ekledi. Özel formülüyle cilt üzerinde anında daha yumuşak bir görünüm sağlayan Anew Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum 3 günde ince çizgiler ve koyu lekeleri azaltırken, cildin görünümünü gözle görülür şekilde pürüzsüzleştiriyor. 2 haftada kırışıklık görünümünü azaltan serum, cildin daha sıkı görünmesini sağlıyor. Kolay emilim sağlayan formülü sayesinde Anew Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum’u rahatça uygulayabilirsiniz.

Cilt bakımı için çok amaçlı etki “ANEW Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum”


Yaşlanma karşıtı cilt bakımınızdan maksimum sonuçları almanızı sağlayacak serum sonunda sizlerle! Sizin de nemlendiricinizi severek kullanmanıza rağmen yaşlanma karşıtı etkisini artırmak istediğiniz zamanlar olmuştur. Anew Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum diğer Anew kremlerle kullanıldığında kremlerin etkisini %91’e kadar** artırıyor. Kadınlara daha parlak ve sorunsuz bir cilde sahip olma imkanı sunan Anew Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum ile siz de cildinizi yeniden yaratabilirsiniz.

AVON Anew Cilt Görünümünü Gençleştiren Serum, kampanya fiyatı, 44,95TL.

* 2013 Nobel Ödülleri, Cellular Transport Araştırması.
**Teknoloji etkisini artırdığı in-vitro testlerle kanıtlanmıştır.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>