>

GÜZELLİK

Öpülesi dudaklar için

Daha hacimli, daha dolgun ve daha bakımlı dudaklara sahip olmak istiyorsanız bu haberimizi sakın kaçırmayın!
 
   
 
 
     
Dudaklarınızın hacmini mi arttırmak istiyorsunuz? Ya da dudaklarınızın birleşim çizgilerini belirginleştirmek tek arzunuz mu? Belki de sorununuz dudaklarınızın kenarındaki kırışıklıklardır?

Bütün soruların cevabı bu iki kelimede: Teosyal kiss.

Hareketli ve damar yapısı açısından zengin olması nedeniyle dudak, bakımı zor bir bölgedir. İşte bakımı zor olan ve yaşlanma etkisinin en çok görüldüğü bölgelerden biri olan dudak için Teoxane laboratuarları mucize bir ürün geliştirdi:

Teosyal kiss. Hem uzun etkili, hem de enjekte edilmesi kolay bir ürün olan Teosyal kiss, dudaklarda ve dudak çevresindeki dokularda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş,alanında tek ve yepyeni bir formülasyondur.

Ortalama 9 ila 12 ay süre ile optimal etki sağlayan Teosyal kiss, dudaklara yeni kontur verir, dudakların hacmini arttırır, dudak çevresindeki kırışıklıkları giderir, birleşim çizgilerinin güçlendirir ve dudaklara kaybetmiş olduğu suyu geri kazandırır.

Üst ya da alt dudaklardaki incelik sebebiyle oluşan asimetri için kullanılabileceği gibi, zamana yenilip eski dolgunluğunu yitiren dudaklarda da Teosyal kiss uygulaması yapılabilir.

His kaybına sebep olmadan, 3 ila 10 dk. içerisinde “öpülesi dudaklar” yaratan Teosyal kiss uygulaması seçkin güzellik merkezlerinde uygulanıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>