>

GÜZELLİK

Oriflame ile Göz Alıcı Olmaya Cesaretin var mı?

Oriflame, Dare to Be (Cesaretin Var mı?) ile gençleri heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor. (TIKLA KAZAN)
 
   
 
 
     

Kişisel tarzınızı ortaya koymaya hazır mısınız?

Oriflame, yeni gençlik felsefesi Dare to Be (Cesaretin Var mı?) ile gençleri heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor.

Tutku, aşk, hedef ve yetkiyi çağrıştıran bir felsefe olan Dare to Be, genç kızları kendilerini ifade etmeye, bağımsızlık ve başarı için kendi yollarını seçmeye cesaretlendiriyor. Genç kızlar yaratıcı ürünlerle tarzını sergileyerek kalabalıklar içinde farkını gösterebilecek.Oriflame’in Dare to Be’de, yepyeni makyaj serisi Very Me, cilt bakım serisi Pure Skin ve parfüm serisi The Babes bulunuyor. Oriflame, heyecan verici bu ürünlerini, eğlenceli bir dizi ile gençlere ulaştırıyor. Oriflame tarafından hazırlanan DARE-TO-BE isimli dizi, www.dare-to-be.net web sayfasından takip edilebilecek.

4 genç kızın kendilerini keşfetme ve dostluğun gerçek anlamını bulma yolundaki eğlenceli hikayelerinin anlatılacağı dizide karakterler her bölümde, Oriflame’in heyecan verici ürün ve aksesuarlarını tanıtacak ve nasıl kullanıldıklarına dair bilgiler de verecekler. Gençlerin büyük bir beğeniyle takip edeceği dizinin her ay yeni bir bölümü yayınlanacak.

4 ARKADAŞIN EĞLENCELİ YAŞAMI

Dizi, İsveç’in başkenti Stokholm’de geçiyor. Birlikte yaşayan 4 genç kızdan Emma XoX, halkla ilişkiler alanında parlak bir kariyere sahip olmak istiyor. Dasha’nın hayali en önde gelen moda tasarımcılarından biri haline gelmek iken Alisha dünyayı gezip, yeni maceralar yaşamanın hayalini kuruyor. Claudia ise başarılı bir hukuk öğrencisi ama hayatına biraz heyecan katmak istiyor. www.dare-to-be.net internet sitesinden bu 4 arkadaşın eğlenceli yaşamlarının anlatılacağı dizinin ilk bölümü Eylül ayında yayınlanacak.

THE BABES İLE KOKUNUZU SEÇİN, YARATICILIĞINIZI KULLANIN VE HAYRANLIK UYANDIRIN!

Renkli ve eğlenceli 3 farklı tarzdaki bebek şişelerde sunulan ‘The Babes’ parfümlerinin birbirinden değişik 3 kokusu mevcut. Parfüm ve şişelerle birlikte satılan çıkartmalarla da bebeğinizi, hayal gücünüzün yardımıyla tarzınıza göre süsleyebiliyorsunuz. Böylelikle bebeğiniz size özel benzersiz stili ile sizi yansıtmaya hazır duruma geliyor.

THE BABES PASSION BERRY EDT


Kırmızı çiçeklerin, frezya ile birlikteliğinden ortaya çıkan The Babes Passion Berry EdT içinizdeki özgür ruhu yansıtıyor. Zambak, yasemin ve gül kokularının birlikteliğiyle devam eden koku girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenizi sağlıyor.

Eylül ayı fiyatı: Herhangi bir bebek + Koku + Çıkarma Seti: 23,90 TL


THE BABES CRAZY KIWI EDT

Kivinin hayat dolu notalarının ananas ile birlikteliği sürprizlerle dolu Crazy Kiwi EdT’yi oluşturuyor. Yeşil gül ve frezya notaları ise vanilya ve misk ile bir araya gelerek içinizdeki duygusal ve eğlenceliği kişiliğin yansıması oluyor.

Eylül ayı fiyatı: Herhangi bir bebek + Koku + Çıkarma Seti: 23,90 TL


THE BABES SWEET PEACH EDT

The Babes Sweet Peach EdT en yakın arkadaşınız olacak. Floral kokular, şeftali ve portakal kokuları ile birleşiyor, daha sonra sandal ağacı ve misk kokuları da eklenerek içinizdeki tatlı masumu açığa çıkarıyor.

Eylül ayı fiyatı: Herhangi bir bebek + Koku + Çıkarma Seti: 23,90 TL

www.dare-to-be.net
BİR AY BOYUNCA, TOPLAM 30 COSMOTURK OKURUMUZA "ORIFLAME'DEN THE BABES PASSION veya ORIFLAME CRAZY KIWI veya BERRY EDT veya SWEET PEACH EDT" HEDİYE!...

ARMAĞAN BAŞVURUSU YAPMAK VE COSMOTURK TIKLA KAZAN FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>