>

GÜZELLİK

Parfümünü Karakterine Göre Seçmelisin

Cosmoturk ekibi olarak karakterinize göre parfüm seçmenin püf noktalarını araştırdık.
 
   
 
 
     

NEŞELİ VE SEMPATİKSENİZ

Neşeli, sempatik ve sevecen biriyseniz, çiçeksi ve meyvemsi bir koku seçebilirsiniz. Portakal çiçeği neşenize neşe katarken, bergamotun sıcaklığı sizi sempatiyle kucaklar.

ÇEKİNGEN VE İÇE DÖNÜKSENİZ

İçe dönük, utangaç ve sakin biriyseniz aromatik kokular tam size göre. Lavanta çiçeği, neroli ve adaçayı utangaçlığı üstünüzden atmanıza yardımcı olur.

SPORTİF VE CANLI BİRİYSENİZ

Sportif, canlı ve hareketli biriyseniz, ferah kokular hareketinize hareket katar. Ozon, okyanus ve deniz esintileri özgürlüğünüzün sınırlarını zorlar.

SICAKKANLIYSANIZ

Sıcakkanlıysanız yasemin ve zambak kokuları sizi ifade ediyor. Amber misk ve tarçın içerikli bir koku da seçebilirsiniz. Ylang Ylang bitkisinin katıldığı parfümleri de tercih edebilirsiniz.

MASUM VE ÇOCUKSU BİR YANINIZ VARSA

Masum, çocuksu ve saf biriyseniz, müge çiçeği ve gül içerikli kokuların yanı sıra size çocukluğunuzu anımsatacak karamel ve çikolata gibi kokuları içeren bir parfüm de seçebilirsiniz.

HIRSLI, CESUR VE ATAKSANIZ

Hırslı, cesur ve atak biriyseniz, içinde zencefil veya pembe biber olan, paçuli,vetiver ve sandal ağacı ile derinleşen bir koku cesaretinizi ve ataklığınızı güçlendirir.

ÖZVERİLİ VE FEDAKÂRSANIZ


Evcimen, özverili, anaç ve dingin biriyseniz, beyaz çiçekler, vanilya ve bir tutam baharat ile bezenmiş bir koku ruhunuzu yansıtır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>