>

GÜZELLİK

Portakal Kabuğu Görünümüne Son!

Bootiful selülit karşıtı krem ile kalça ve bacaklarınızda pürüzsüzlük hissi!
 
   
 
 
     

Selülit görünümünü engellerken daha pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Gelişmiş formülü ve özenle seçilmiş içerikleriyle BOOTIFUL, selülitin temel nedenlerini hedef alır ve çözüm üretir. Pürüzsüz bir görünüm için mutlaka deneyin!

Kadınların en büyük problemlerinden biri olan selülit, vücudun deri altı yağ dokusu bulunan herhangi bir bölgesinde görülebilir. Selülit kadınlarda erkeklerden daha yaygın görülen bir durumdur. Zayıf veya kilolu olmak fark etmeksizin selülit, kadınları eşit derecede etkileyen bir cilt problemidir. Selülit sonucu oluşan portakal kabuğu görünümü, karın, uyluk, kalça bölgelerinde olduğu gibi, boynun arka kısmı ve üst kol bölgelerinde de gözlemlenebilir. Artan yağ (adipoz) globüllerinin birikmesi, pürüzlü bir cilt yüzeyine neden olabilir. BOOTIFUL Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, selülit oluşumunu önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Carnitine ile ciltte yağ oluşumunu engeller, Vanillyl Butyl Ether ile deride bulunan yağ yakımını hızlandırır ve Coffee Arabica Oil ile ise selülit oluşumunu önlemeyi destekler. Cildin elastikiyetini ve sıkılığını artırır, çatlak görünümünü ve leke oluşumunu giderir. Cilt tonunu dengeler, doku bariyerinde düzelme sağlar ve cildin nem oranını dengeler.

BOOTIFUL SELÜLİT KARŞITI SIKILAŞTIRICI KREM İLE SELÜLİTLERE SAVAŞ AÇ!

Özellikle kadınların korkulu rüyası haline gelen selülit problemini BOOTIFUL Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem’i düzenli kullanarak en aza indirebilirsiniz. Ürünün etkisini desteklemek için spor öncesi ve sonrasında kullanabilir, kuru fırçalama yöntemini rutininize dahil edebilirsiniz.

PÜF NOKTA: Selülit kremi ve fırçayı birlikte kullanmak, bir yandan kan dolaşımını hızlandırıp bir yandan da masaj yaparak selülitlerin görünümünü azaltmaya yardımcı olacaktır. Kuru fırçalama ile bacaklarınızı hem ölü derilerden arındırıp hem de dolaşımı hızlandırabilirsiniz.

*Vegan formül *Gluten,paraben,silikon,SLS-SLES içermez* 4 hafta içinde selülit görünümünde %56 azalma * Test yapılan tüm kişilerin %90’ında portakal kabuğu görünümünde belirgin azalma

Kullanım Şekli:

Yeterli miktarda kremi, uygulamak istediğiniz bölgeye günde 2 kere dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Temiz cilde uygulanması ve öncesinde kese ile ölü derilerin uzaklaştırılması etkinliği artırır. Sıkı ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için günde 2 kere düzenli olarak kullanmayı ve bol su içmeyi unutmayın.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 707 TL

Satış Noktaları Online: Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11, Çiçek Sepeti, GüzellikBurada, Gratis, Rossmann Satış Noktaları Offline: Gratis, Rossmann, Seçili Eczaneler


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>