>

GÜZELLİK

Pratik Yaşamayı Tarz Edinen Kadınlara Özel!

ALFAR KOZMETİK pratik yaşamayı tarz edinen kadınlar için yepyeni bir ürünü piyasaya sundu: CHARME TERRACOTTA 1+4 BLUSHADOW
 
   
 
 
     
Dört renk far ve allığı aynı ambalajda buluşturan CHARME tiryakisi olacağınız bir ürün tasarladı.

Yapılan pazar tetkiklerinden sonra böyle bir yeniliğe ihtiyaç olduğunu belirleyen uzmanlar tarafından uzun süren uğraşlar sonucu yaratılan bu ürün mükemmel bileşimi ile hem uygulanma hem kalıcılık açısından kusursuz bir yapıya sahip.

Sezonun makyaj trendine uygun dört farklı renk farı ve beğeninize uygun allığı içinde bulunduran bu mini seti günün her anı çantanızda bulundurabilirsiniz.

Yeni üretim teknolojileri kullanılarak elde edilen bu ürün, kişiliğinize en uygun ambalajla buluşup beğeninize sunuluyor.

Hareketlerinin kısıtlanmasından hoşlanmayan, istediği herşeyin elinin altında olmasını isteyen bayanların gözdesi olacak çok fonksiyonlu bir ürün olan TERRACOTTA 1+4 BLUSHADOW ipeksi yapısıyla kolayca uygulanabiliyor, eşit dağılıyor ve göz kapaklarında birikme yapmıyor.

Renkleri canlılığını sürdükten sonra uzun süre koruyor.

TERRACOTTA 1+4 BLUSHADOW dört farklı far seçeneğiyle makyajınıza karakter kazandırmanıza, farklı tonları karıştırarak özgün renkler elde edip yaratıcılığınızı sergilemenize olanak sağlıyor.

Günümüzün giderek benzeşen zevk ve makyaj kültüründe alternatiflerinizi çoğaltıp daha çeşitli ürünleri pazara ilk sunan olmayı kendine misyon edinen ALFAR KOZMETİK yeni ürününde güzelliğinize olduğu kadar sağlığınıza da özen gösteriyor.

TERRACOTTA 1+4 BLUSHADOW içerdiği UV filtreleri ile cildinizi dış etmenlerden koruyup ve cildinizin ışıltısını yitirmesini engelliyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>