>

GÜZELLİK

Pürüzsüz bir cilt için...

Bu yaz herkes teninizin pürüzsüzlüğünü kıskanacak.. AVON, yaz aylarında da cilt bakımlarına özen gösterenler için Planet Spa Dead Serisi’ni satışa sunuyor.
 
   
 
 
     
Doğrudan satış sektörünün lideri AVON, yaz aylarında da cilt bakımlarına özen gösterenler için Planet Spa Dead Serisi’ni satışa sunuyor.

Dünyanın en büyük doğal "spa"sı Lut Gölü’nden esinlenerek hazırlanan seri, mineral bakımdan zengin deniz suyu ve çamuru, çok eski çağlardan beri düzgünleştirici ve güzelleştirici etkileri ile kusursuz bir cilt vaat ediyor. Planet Spa Dead Sea Toksin Giderici ve Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi, Planet Spa Dead Sea Yüz İçin Çamur Maskesi, Planet Spa Dead Sea Toksin Giderici Duş Jeli’nden oluşan seri ile bayanlar yazın tadını çıkaracak…Planet Spa Dead Sea Toksin Giderici ve Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi

Mineral bakımından son derece zengin olan maske, cildi toksinlerden ve kirden arındırarak cilde canlılık kazandırıyor. Serin ve ferah bir his veriyor. Ciltteki kirleri derinlemesine temizleyen Planet Spa Dead Sea Vücut Maskesi, ciltte kolayca yayılıp, durulanıyor. Ciltte yumuşak, pürüzsüz ve canlı bir his bırakıyor, cilde sıkı bir görünüm veriyor ve cildin tonunu düzgünleştiriyor.

Planet Spa Dead Sea Yüz İçin Çamur Maskesi

Mineral bakımından çok zengin olan maske, cildi toksinlerden, kirden ve yağ fazlasından arındırıyor. Cildi sıkılaştırıp, gözeneklerin görünümünü minimize ediyor. Cilt dokusunu düzgünleştirmeye yardımcı olurken, cilde gençlik dolu bir ışıltı veriyor.

Planet Spa Dead Sea Toksin Giderici Duş Jeli

Formülünde mineral bakımından zenginleştirilmiş deniz tuzu ile cildi toksinlerden arındıran duş jeli, cildin doğal nem dengesini koruyor. Cilde canlılık kazandırıyor ve cildi pürüzsüzleştiriyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>