>

GÜZELLİK

Renkler içinde gündüz hayali

Renklerin ahengini yakalamak için düşler dünyasına kaçın. Oriflame Colour Bahar Koleksiyonu ile kendinize, baharın tatlı pastel renkleri ile mutluluğu tattırın.
 
   
 
 
     

Spring Daydream Üçlü Göz Farı, Baharın gelişini müjdeleyen muhteşem üç farklı renkte göz farı. Kadife yumuşaklığındaki renkleri karıştırarak, uzun süre kalıcı, muhteşem kombinasyonlar elde edebilirsiniz.


Spring Daydream Dudak Parlatıcısı, Dudaklarınızıda muhteşem parıltılı bir görünüm için ışığı yansıtan pigmentler içermektedir. Renkli dudak parlatıcısı dudaklarınızı nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Aplikatör tüpü ile yumuşak, mükemmel uygulamalar yapabilirsiniz.

Spring Daydream Göz Kalemi, Kremsi ışıltılı, bahar renklerinden oluşan suya dayanıklı göz kalemi ile gündüz düşlerinizi resmedin. Kolayca açılıp kapanabilen ambalajı ile mükemmel uygulamalar yapabileceğiniz göz kaleminizin ucunu sivriltmenize gerek yok.

Baharın tazeliğini, renklerin ahengini Spring Daydream Serisi ile resmedin. Güzelliğinizi muhteşem pastel rekler ile belirginleştirin, baharın canlılığını ve tazeliğini yüzünüzde hissedin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>