>

GÜZELLİK

Selülitin görünür izlerini yok edin!...

Elancyl, selülitin görünür izlerini yok etmekte etkili doğal içerikli inceltici jeli geliştirdi.
 
   
 
 
     

ELANCYL’DEN: SELÜLİTİN GÖRÜNÜR İZLERİNİ YOK EDEN DOĞAL İÇERİKLİ İNCELTİCİ JEL

Pierre Fabre Dermo Kozmetik’in önemli markalarından olan Elancyl, selülitin görünür izlerini yok etmekte etkili doğal içerikli inceltici jeli geliştirdi. Cellu Reverse, içermiş olduğu etken maddeler sayesinde hızlı ve gözle görünür bir şekilde ciltte gözlemlenen portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Tepeden tırnağa vücut bakımı üzerine uzmanlaşmış Elancyl markası, yaklaşık 30 yıldır ürünlerini Pierre Fabre bünyesinde geliştirmeye devam ediyor. Cellu Reverse ürünleri selülit üzerinde etkili olacak şekilde özel olarak formüle edildi. Cellu Reverse, kalça ve basen üzerinde günde sadece tek uygulamayla özel krono-programlı yapısı sayesinde 24 saat etki gösteriyor. Bakım yapılacak bölge üzerinde kan dolaşımını hızlandıracak şekilde masaj yapılarak günde tek bir defa uygulanması yeterlidir.

İçeriğindeki Xanthoxyline; yağ yıkımını tetikleyip, mekanizmayı harekete geçirirken, Kafein sayesinde yağ yıkımını harekete geçirir. Kronobiyolojiye uygun olarak Phloridzine ise yağ stoklanmasını engeller. Aynı zamanda Pilosella direnajı sağlar ve HMC sayesinde cilde sıkılık verir.

Cellu Reverse Kalça: 75 TL
Cellu Reverse Karın: 75 TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>