>

GÜZELLİK

Termal Su Farkını Yaşayın!

Uriage Termal İstasyonu, Fransa’nın Grenoble şehrinde bulunan 400 m yükseklikte ağaçlıklı, yemyeşil ve sakin bir vadide bulunuyor.
 
   
 
 
     
İçinde tarihi de barındıran Fransa’nın en büyük kaplıcalarından Uriage Termal suyu, aynı adı taşıyan güneş ve güneş sonrası bakım ürünleri serisi içinde de yerini aldı.

Üretiminde, UVA-UVB-IR ışınlarına karşı etkili, yüksek foto koruma ve güvenli minimum kimyasal filtre içeren bu ürünler; alerji riskini minimize etmek, cildin güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunması ve bakımı için Uriage Termal Su içeriği ile özel olarak geliştirilmiştir.

Uriage SPF 90 Ekstrem Güneş Koruma Kremi:
Güneşe tahammülü olmayan, çok açık renkli ve hassas ciltler için üretilen Uraige IP 90, sadece bir kimyasal filtre ve bazı mineral akranlar kullanılarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki %10 Uriage Termal Su, hidrolipidik filme zarar vermeden cildinizin serbest radikallere karşı korunmasına yardımcı olur.

Uriage SPF 60 Güneş Koruma Kremi:
Kimyasal filtreleri tolere edemeyen, alerjik ciltler için geliştirilen Uriage SPF 60, %100 mineral filtre içeriği sayesinde çocuklar ve hamilelerde güvenle kullanılır.%10 Uriage Termal Su içeren bu ürün, cildi nemlendirir ve yumuşatır.

Uriage SPF 60 Güneş Koruma Stick:
Hassas bölgeler; burun, kulak, elmacık kemikleri, yara izleri ve sporcuların kullanımı için UVA-UVB ve IR ışınlarına karşı etkili, minimum kimyasal filtre kullanılarak geliştirilen bu ürün, içeriğindeki E vitamini sayesinde aynı zamanda besleyicidir. Ve çocuklarda da kullanılabilir.

Uriage SPF 20 Güneş Yüz Koruma Kremi ve Güneş Koruma Vücut Losyonu:
Hassas ciltler için geliştirilmiş olan Uriage SPF 20 Yüz ve Vücut koruma ürünleri, içeriğindeki %10 Uriage Termal Suyun içerdiği zengin mineraller ile cildi yatıştırır ve rahatlatır.

Uriage Güneş Sonrası Bakım Kremi:
Kuru ve hassas ciltler için yüz ve vücut losyonu olarak geliştirilen Uriage güneş sonrası bakım kremi, içeriğindeki %30 Uriage Termal Su sayesinde, güneşlenme sonrasında cildin güçlenmesine ve yeniden yapılandırıcı özelliği sayesinde güneşin olumsuz etkilerinden korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Shea yağı sayesinde yoğun bakım sağlar. Nem oranını dengeleyerek anında rahatlama sağlanmasını kolaylaştırır. Bronzluğun daha uzun süre kalmasına yardımcı olur.

Uriage Termal Suyu doğal, gerçek fizyolojik tuz çözeltisidir ve izotonik özellikte termal sudur. Mineral tuzlar ve eser elementler açısından çok zengindir, hipoalerjeniktir.

Uriage Güneş ve Güneş Sonrası Bakım Ürünleri içeriğindeki Uriage Termal Su yardımı ile güneş ışınlarının cilt üzerinde neden olduğu mineral kaybını tolere ederek cildin hücre yapısını bozmadan cildin yumuşatılmasına yardımcı olur. Uriage Bakım Ürünlerini eczanelerden temin edebilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>