>

GÜZELLİK

Tükenmeyen ışıltılı renkler için

Yeni boyattığınız saçınızın, rengini koruması ve ışıl ışıl parlaması için BC Bonacure Renk Koruma’yı deneyin.
 
   
 
 
     
BC BONACURE Renk Koruma

Üstelik herhangi 2 BC hairtherapy ürünü veya 1 adet BC Dökülmeye Karşı Serum Seti alın, fonksiyonel, şirin ve pratik mini çantanız BC’den hediye !


Yeni boyattığınız saçınızın, rengini koruması ve ışıl ışıl parlaması için BC Bonacure Renk Koruma’yı mutlaka deneyin. Saç profesyoneli Schwarzkopf’un bu çok özel renk koruyucu serisi ile saçlarınız, boyattığınız ilk günkü gibi göz alıcı ve karşı konulmaz olacak.


BC hairtherapy Renk Koruma serisi 6 üründen oluşuyor:

BC RENK KORUMA ŞAMPUANI, içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici ve UV-filtresi ile saç renginizin canlılığını koruyor.
Sonuç: Sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik... Uygulama: Islak saça masaj yaparak uygulanıp, durulanıyor. Günlük kullanım için...25 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA GÜMÜŞ YANSIMA ŞAMPUANI, içeriğindeki aminoasit ve aktif renk pigmentleri ile beyaz saçta hafif gümüş yansıma sağlıyor; röfleli, dekolore edilmiş saçlarda istenmeyen sarı tonları nötralize ediyor.
Sonuç: Sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik... Uygulama: Sarı saç: Islak saça masaj yaparak uygulanıp hemen durulanıyor.
Gri saç: Islak saça masaj yaparak uygulanıyor ve 1-3 dakika bekledikten sonra durulanıyor.25 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA KREMİ, içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici ve UV-filtresi ile saç renginizin canlılığını koruyor.
Sonuç: Kolay taranan, sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik.
Uygulama: Havlu ile nemi alınmış saça masaj yaparak uygulanıyor, 2 dakika bekletilip, durulanıyor. Günlük kullanım için...
37 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA SPREYİ, içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici kompleks ve UV-filtresi ile saçınızı ağırlaştırmadan saç renginizin canlılığını koruyor.
Sonuç: Kolay taranan, sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik...
Uygulama: İki aşamanın tam olarak karışması için iyice çalkalanop, yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saça püskürtülüyor. Günlük kullanım için... Durulanmıyor. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmıyor. Gözlere sıkılmıyor.
40 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA KÜRÜ, içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici ve UV-filtresi ile saç yapısını içten yoğun olarak yeniliyor Saç renginizin canlılığını koruyor.
Sonuç: Canlı renklere sahip, esnek, sağlıklı ve güçlü saçlarla uzun süre kalıcı güzellik...
Uygulama: Havlu ile nemi alınmış saça masaj yaparak uygulanıyor, 5-10 dakika bekletip, durulanıyor. Saçın yıpranma derecesine göre ortalama haftada 1 defa uygulanıyor.
55 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA SALON BAKIM KAPSÜLÜ, içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici, UV-filtresi ve RepHeal proteinleri ile boyalı ve yıpranmış saçlara derinlemesine bakım sağlayıp, saçın içyapısını güçlendiriyor.
Sonuç: Daha esnek, parlak ve güçlü saçlar; solmayan, canlı renklerle uzun süre kalıcı güzellik...
Uygulama: Boyanın ardından salonunuzda uygulanıyor, böylelikle saç renginiz anında korumaya alınıyor.
Yalnızca salon kullanımına yönelik bir ürün…


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>