>

GÜZELLİK

Yaz aylarına hazırlanın...

Türkiye’nin ilk bitkisel tüy azaltıcı ve inceltici bakım kremi BIODER kadınları yaz aylarına hazırlıyor.
 
   
 
 
     
Türkiye’nin ilk bitkisel tüy azaltıcı ve inceltici bakım kremi BIODER kadınları yaz aylarına hazırlıyor. İstenmeyen tüylere karşı kesin ve kalıcı çözüm sunan BIODER bayanlara yaz aylarına pürüzsüz bir tenle girmeyi vaat ediyor.

Türk kadınlarının en çok şikayetçi oldukları estetik problemlerinin başını çeken istenmeyen tüylerden kurtulmak BIODER ile sorun olmaktan çıkıyor. Bitki özlü formülü ile Türkiye’de bir ilke imza atan BIODER kullanılmaya başlandıktan üç ay sonra tüyleri yüzde 25 oranında, 8 ay sonra ise yüzde 80 oranında azaltıyor ve inceltiyor. BIODER’i düzenli kullandıktan sonra etkisiz hale gelen kıl kökleri, kılların bundan sonra az ve ince çıkmasını sağlıyor. Bayanları şimdiden yaz aylarına hazırlanmaya çağıran BIODER uzmanları, bu aylarda BIODER kullanmaya başlayan bir bayanın yaz aylarına kadar istenmeyen tüylerinden büyük oranla kurtulacağını belirtiyor.

İstenmeyen Tüylere Ekonomik Çözüm

Epilasyon gibi pahalı, ağda, makine, ip, cımbız gibi acı verici ve geçici çözümler sağlayan yöntemlere karşı ekonomik ve kesin çözüm sağlayan BIODER cilde ekstra bakım yapmasıyla da avantaj yaratıyor. Evde uygulanmasıyla kullanıcılara kullanım avantajı sağlayan BIODER diğer kalıcı yöntemlere göre ekonomik olması ile de dikkat çekiyor.

Üniversitelerden Onaylı

İstanbul Çapa Tıp Fakültesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından yapılan klinik deneylerle etkinliği kanıtlanmış olan BIODER, istenmeyen tüyleri yok etmenin yanı sıra cildin PH dengesini koruyarak cilt nemini yüzde 3, yumuşaklığını ise 4 kat artırıyor.

145 ml.lik vücut, 80 ml.lik yüz ürünü olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan BIODER istenmeyen tüylerden arındırılan temiz cilde her gece yatmadan önce uygulanıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>