>

GÜZELLİK

Yaz Bitti, Bronzluk Gitti

Tatilin bitmiş olması teninizin almış olduğu bronzluğun hemen geçeceği anlamına gelmiyor. İşte teni ve duyguyu korumak için birkaç küçük öneri..
 
   
 
 
     

Cildimiz güneşin verimli ışınlarından hoş bir bronzluk kazandığında kendimizi daha çekici hissederiz. Bu güzel teni ve duyguyu korumak için birkaç küçük öneri..

PARLAK BİR CİLT İÇİN YUMUŞAK TEMİZLİK

Makyaj kalıntılarını ve kiri bir temizleme losyonu ile temizleyin. Ardından cildinizi su ile tekrar yıkayın. Eğer cildinizde lekeler görüyorsanız mutlaka peeling uygulayın. Bu ölü hücreleri temizler ve bronzlaşmış bir alt katmanı ortaya çıkarır.

VÜCUDUNUZU HAFİF KURULAYIP KREMLENMEYİ UNUTMAYIN

Duş aldıktan sonra havlunuza sarınıp fazla bastırmadan vücudunuzdaki ıslaklığı hafifçe alın. Burada en önemli faktör cildin nemini dengeleyebilmek. Bunun için nemlendirici vücut losyonları ve After - Sun ürünleri kullanabilirsiniz.

DUŞ ALIRKEN CİLDİNİZİ NEMLENDİRİN

Güneş ışınlarının etkisinden nem kaybeden cildiniz için, duş alırken daha fazla kurumaması için mutlaka nemlendirici özelliği olan duş jelleri kullanın. Cildinizin bazı bölümleri soyulmaya başladığında peeling görevi gören duş jelleri ile peeling uygulayın.

YENİLEYİCİ BAKIM

Kendinizi biraz şımartın ve hem yüzünüze hem de dekoltenize özel bir bakım uygulayın. Güneşin yol açtığı olumsuz etkiler ve nem kaybına karşı E vitamini kullanabilirsiniz. Bu vitamin cildin nem oranını dengelerken aynı zamanda serbest radikallere karşı de korur. Aynı zamanda hücrelerin ve dolaysıyla cildin kendini yenilemesini sağlar. Bu arada saçlarınıza da bakım uygulamayı ihmal etmeyin.

GÖZ MASKELERİ İLE KIRIŞIKLARA VEDA EDİN


Gözaltını canlandırmak için sunulan özel bakım pedleri bulunuyor. Bu pedler temizlenmiş cilde uygulanıyor ve 20 dakika bekletiliyor.

Dikkat: Sadece krem yapılan bakımı destekler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>