>

GÜZELLİK

Yaz, saçınızı yıpratmasın!

Saçlardaki yıpranmalar yaz mevsiminde artış gösteririr. Güneş ışınlarının zararlı etkileri, deniz suyundaki tuz, havuz suyundaki klor saçların yıpranmasına neden olur. Bu tip saçların acilen kurtarılması gerekir.
 
   
 
 
     
BC Acil Kurtarma ile saçlarınız yazı sorunsuz atlatsın

İçinde bulunduğumuz yaz aylarında saçlarınızı terapiye almak ve yıpranmış saçlarıza eski gücünü ve sağlığını yeniden kavuşturmak için BC Acil Kurtarma serisi en ideal çözüm!

BC BONACURE Hairtherapy serisinden BC Acil Kurtarma aşırı yıpranmış, kimyasal işlem görmüş saçlar için özel olarak geliştirilmiş, çok özel bir ürün...


BC Acil Kurtarma serisindeki ürünler içeriğindeki aminoasitler ve “CuraTec proteinleri” ile saçlarınızı içten yapılandırarak muhteşem sonuçlar veriyor. Ayrıca ürünlerin içeriğindeki özel bakım maddeleri saçlara canlılık ve uzun süreli parlaklık kazandırıyor.
Seride yer alan ürünlerin özellikleri:
BC Acil Kurtarma Şampuanı
Saçın iç yapısını güçlendiren günlük yıkama şampuanıdır. Güçlü saçlar ve parlak görünüm sağlar.

BC Acil Kurtarma Kremi
Aşırı yıpranmış, kimyasal işlem görmüş saçlar için günlük bakım kremidir.

BC Acil Kurtarma Kürü
Yıpranmış saçlar için yoğun bakımla güçlü sağlıklı, parlak görünümlü ve doğal esnek saçlar yaratır. Saçın yıpranma derecesine göre ortalama haftada 1 defa uygulanır.

BC Acil Kurtarma Enzim Özlü Kür ve Kolajen Terapi
Kimyasal işlemlerle çok yıpranmış saçlar için 2 aşamalı salon bakımıdır.

1. aşama: Enzim Özlü Kür peeling yaparak saç yüzeyini “Kolajen Terapi” uygulamasına hazırlar. Saçın yumuşaklığını ve parlaklığını artırır.

2. aşama: “Kolajen Terapi” saçın iç yapısını yoğun bakım ile güçlendirir. Saçı yeniden yapılandırır, saça doğal esneklik kazandırır. Enzim Özlü Kür uygulamasını takip eder.

BC Acil Kurtarma Ekspres Bakım
Yıpranmış saçları hızlı biçimde güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Doğal yumuşaklık ve parlaklık sağlar.

BC Acil Kurtarma Kırık Uç Önleyici
Saç uçlarındaki kırılmaları onarır ve kırık oluşmasını önler. Curatec proteinleri saçı içten yapılandırır ve onarır. İçeriğindeki silikon yağı ise saç uçlarının kırılmasını engeller. Sağlıklı ve güçlü saç uçları sağlar.
BC BONACURE hairtherapy ürünleri yalnızca seçkin BC BONACURE salonlarında satılıyor.

www.bonacure.com.tr
Size en yakın BC BONACURE Saç Bakım Merkezi için: 0 800 211 60 46

----------

BC BONACURE hairtherapy

Acil Kurtarma Serisi

Aşırı yıpranmış, kimyasal işlem görmüş saçlar için saçı içten güçlendiren aminoasit ve ceratium katkılı BC Acil Kurtarma

BC Acil Kurtarma Şampuan (250ml.)

Saçın iç yapısını güçlendirmek için günlük yıkama. Güçlü saçlar ve sağlıklı, parlak görünüm sağlar.

Fiyat: 25 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Krem (200 ml.)

Aşırı yıpranmış, kimyasal işlem görmüş saçlar için günlük bakım kremi

Sağlıklı, güçlü ve kolay taranan saçlar sağlar.Yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçları yumuşatır, sağlıklı, güçlü ve ipek parlaklığına sahip saçlar yaratır.

Fiyat: 37 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Kür (200 ml.)

Yıpranmış saçlar için yoğun bakımla güçlü saçlar, sağlıklı, parlak görünüm ve doğal esneklik sağlar. Uzun süreli bakım ve içten onarım sağlar. Saçın yıpranma derecesine göre artalama haftada 1 defa uygulanır. Islak saçta saç tutamlarına ve uçlarına masaj yaparak uygulanır. 5-10 dakika bekletilip durulanır.

Fiyat: 55 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Enzim Özlü Kür ve Kolajen Terapi

Kimyasal işlemlerle çok yıpranmış saçlar için 2 aşamalı salon bakımı

1.Aşama Enzim Özlü Kür peeling yaparak saç yüzeyini Kolajen Terapi uygulamasına hazırlar. Saçın yumuşaklığını ve parlaklığını artırır. Kolajen Terapi uygulaması takip eder.

2.Aşama Kolajen Terapi saçın iç yapısını yoğun bakım ile güçlendirir. Saçı yeniden yapılandırır, saça doğal esneklik kazandırır. Enzim Özlü Kür uygulamasını takip eder.
YALNIZCA KUAFÖR SALONLARINDA UYGULANIR.

BC Acil Kurtarma Ekspres Bakım (10x15 ml. – 15 ml.lik 10 mini paket)

Yıpranmış saçları hızlı biçimde güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Doğal yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Havlu ile kurulanmış saça uygulanır. 30 saniye bekletilip durulanır.

Fiyat: 95 YTL (KDV dahil)

BC Acil Kurtarma Kırık Uç Önleyici (75ml.)

Saç uçlarındaki kırılmaları onarır ve kırık oluşmasını önler. Curatec proteinleri saçı içten yapılandırır ve onarır. İçeriğindeki silikon yağı ise saç uçlarının kırılmasını engeller.
Sağlıklı ve güçlü saç uçları sağlar. Islak veya kuru saça küçük miktarda uygulanır. Parmak uçlarıyla saç uçlarına uygulanmalıdır. Durulanmaz.

Fiyat: 62,5 YTL (KDV dahil)


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>