>

GÜZELLİK

Yeni Shine Burst Ruj Serisiyle Parlak Ve Büyülü Dudaklar!

AVON’un yeni parlatıcı etkili Shine Burst rujları; dudakların mükemmel parlaklığa ve daha yoğun renklere sahip olmasını sağlıyor.
 
   
 
 
     

10 farklı renk alternatifi sunan seri, hindistan cevizi, papaya ve nar özleriyle dudaklara ıslak görünümlü parlaklık kazandırıyor ve tek sürüşte yoğun renk veriyor.

Shine Burst Ruj Serisi’yle AVON’un güzellik yolculuğu dudaklarda devam ediyor. Serinin farklı renk seçenekleri süper parlaklık etkisiyle yoğun renkli ve büyülü dudaklar sunuyor. Dudakları farklı renk seçenekleriyle mükemmel, çekici ve pürüzsüz gösteren AVON Shine Burst Ruj Serisi, topaklanma yapmadan uzun süre kalıcı ve dolgun etki yaratıyor.

AVON Shine Burst Ruj Serisi ile rengarenk dudaklar artık mümkün! Seri ateş kırmızı, romantik pembe ve nude tonları dahil 10 farklı renk seçeneği sunuyor. Sıcak hava nedeniyle kuruyan dudaklara büyüleyici ve ıslak görünümlü kalıcı parlaklık sağlıyor.

Sihirli Ayna Uygulamasıyla En Doğru Ürünü Seçmek Daha Kolay


Tüketicilerin kendilerine en uygun ürünü seçebilmesi için başlattığı Sihirli Ayna uygulaması ile AVON, Shine Burst Ruj Serisi’ni de tüketicilere sunuyor. AVON’un Sihirli Ayna uygulaması ile serinin ürünleri satın almadan önce dijital ortamda denenerek cilt ile uyumlu en doğru renk belirlenebiliyor. Apple Store ve Google Play’den indirilebilen Sihirli Ayna uygulaması AVON kullanıcılarına güzellik ve teknolojiyi bir arada sunuyor.

AVON Shine Burst Ruj Serisi ile ilgili detaylı bilgi için www.AVON.com.tr adresini ziyaret edebilir, AVON Satış Temsilcileri’nizle iletişim kurarak AVON ürünlerini satın alabilirsiniz.

AVON Color Ruj, kampanya fiyatı: 12,95TL.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>