>

GÜZELLİK

Yeni yıla çarpıcı girmek için....

Kış sezonunun en çarpıcı renkleri yine Schwarzkopf’tan… İşte Igora Style Collection Sonbahar 2004 saçları...
 
   
 
 
     
Podyumlardaki en son renk trendlerini yansıtan Igora Style Collection’ın yeni renk kombinasyonları, karşı konulmaz bir güçle yeni yıla girmek üzere olduğumuz şu günlerde sizi kendine çekiyor. Yılbaşında, bohem tarzındaki alev ve protakal tonlarını ya da gotik tarzındaki mürdüm ve böğürtlen tonlarını kim reddedebilir ki?…Feminen trendindeki enfes vanilya kreması tonları ise bizi baştan çıkarmaya yetiyor.

Igora Style Collection, gücünü Schwarzkopf’un hazırladığı, saç modasındaki en son trendleri ve geleceği belirleyen Essential Looks’tan alıyor. Soğuk/sıcak ve nötr cilt rengine sahip kadınlar için ayrı ayrı hazırlanan koleksiyonda, podyumlardaki en son renk trendlerini yansıtan birbirinden güzel renk kombinasyonları yer alıyor.

Şimdi size en uygun rengi seçmek gerçekten de çok kolay. Igora Style Collection renk kataloğunda yer alan kumaşlar, renkler ve hatta aromalar ile tüm renk tonlarını kolaylıkla gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu katalog sayesinde hem en son saç trendlerini yakından takip edebilir, hem de en sevdiğiniz kombinasyonları nasıl anlatacağınızı düşünmeden kuaförünüzden isteyebilirsiniz.FEMİNEN: Eğer sıcak/soğuk, yani nötr cilt rengine sahipseniz, bu sezon 50’li yılların etkisindeki bejler, sandreler ve altınlarla feminen şıklığı yeniden yaşayabilirsiniz. Dişiliği ve zarafeti ön plana çıkaran bu tonlar ve sezonun yeni vanilya rengi, günümüzün geometrik saç kesimleriyle mükemmel uyum sağlıyor. “Sonbahar/Kış modasında, feminen görünüş ve Fransız dişiliği hakim; doğru tonları kullanarak buna ulaşmak mümkün” diyor ünlü boya uzmanı Lesley Le Beau.

Igora’nın yeni vanilya rengiyle yumuşak ve soylu bir görünüm yaratırken dişiliğiniz ve zerafetinizle göz kamaştıracaksınız.

BOHEM: Bohem, bu sonbahar/kış sezonunda çok gündemde olan eskiyle modernin karışımını derleyip bize sunuyor. Bohem’in ateşli ve canlı renkleri, bağımsızlık isyanını güçlendiriyor. Asi ve gerçekçi bohem renkleri, sıcak cilt rengine sahip bayanlarda ateşli ve dramatik etki yaratıyor. Parlak kızıl kahve tonlarının, kızıl-bakır’la ve bakırla karışımından oluşan lav renkleri “Bohem ile saç diplerindeki yoğun kızıldan, saç uçlarındaki parlak portakal tonuna doğru heyecanlı ve son derece uyumlu bir geçiş yapmayı başardık. Igora Royal tonlarıyla muhteşem bir alev gösterisi…” diyor Lesley Le Beau.

GOTİK: Derin ve esrarengiz soğuk renk tonları gotik tarzın gizemli dünyasında buluşuyor. Kışkırtıcı viyole ve siyahın farklı tonlarıyla sonbahar/kış sezonunda gizemli bir havaya bürünün. Lesley’e göre “Igora’nın sonbahar/kış koleksiyonundaki vişne, mürdüm ve böğürtlenin baştan çıkarıcı tonları, koyu kahve ve siyahla buluşarak, saç kesimindeki farklılıkları daha da ortaya çıkarıyor.

Igora Style Collection 2004 Sonbahar/Kış renkleri Avrupa ile aynı anda Türkiye’deki seçkin kuaför salonlarında. Eczacıbaşı Schwarzkopf Salonları, sezonun en gözde renklerini ve farklı renklendirme tekniklerini modanın öncüsü olmaktan hoşlanan kadınlara sunmaya hazır.

www.igora.com.trFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>