>

GÜZELLİK

Yıllar Geçerken Güzel Kalmanın Gücü…

RoC® PRO-SUBLIME ile gözlere gençlik dokunuşu.
 
   
 
 
     

Yaşlanma karşıtı bakım ve dermokozmetik biliminde;Fransa’nın öncü markasıRoC®; 1957’den beri ciltlerine özen gösteren kadınların güzelliğini koruyor.

RoC®, estetik dermatoloji uzmanları ile işbirliği içinde geliştirdiği yaklaşımıyla yaşlanma karşıtı bakımda öncü olmaya devam ediyor. Yaşlanma belirtileri ile mücadele etmek için bakım ürünlerinin önemli olduğuna dikkat çekenRoC®,dermatologlar tarafındanen fazla kabul gören yaşlanma karşıtı teknolojileri bir araya getirerek kadınlara güzelliklerini geleceğe taşıma imkanı veriyor.

RoC® Pro-Sublimetekformüldeiki yaşlanma karşıtı bileşeni bir araya getirerek oluşturduğu özel formülü ile göz bakım bölgesinde ileri seviye bir bakım sunuyor.

RoC® Pro-Sublime KırışıkKarşıtı Canlandırıcı Göz Kremi; temel bileşenlerindeki etkili kırışıklık karşıtı retinol teknolojisi ve yaşlanma karşıtı hiyolüronikasit içeriyor.Kazayaklarını, gözaltındaki ince çizgileri ve kırışıkları gözle görülür şekilde azaltıyor. Kolajenin bozunmasından sorumlu enzim sayısını azaltan, liflerin yenilenmesine olanaktanıyan retinol veciltte bütünlüğü ve nemliliği sağlamak üzere sünger görevi gören hiyalüronik asit içeriğiile cilde yeniden dolgunluk sağlıyor ve nemlendiriyor.

RoC® Pro-Sublime günlük kullanımla daha da artan etkisiyle, yenilenmiş bir göz çevresi sağlıyor.

Tavsiye edilen fiyat: 69.-TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>