>

KÖŞE YAZILARI | BURCU MERİÇ

Şehir Kaşifi Cosmoturk’te Yazmaya Başlıyor!!!

Böyle gazete dağıtan, gazeteci çocuklar gibi başlık attığıma bakmayın... (Burcu Meriç)
 
   
 
 
     

Böyle gazete dağıtan, gazeteci çocuklar gibi başlık attığıma bakmayın, bu tamamen heyecanımdan bir o kadar da ne yapacağımı, nasıl başlayacağımı bilemeyişimden. Çocukluğumdan beri günlük tutmalarım, ilerleyen yaşlarda sevgililere özel yazılan yazılar ve internetin gelişmesi, hayatın ve eğitimin yönlendirmesi ile birlikte gelinen son nokta. Artık benim de düzenli yazacağım bir köşem olsun istediğimden Cosmoturk ailesine katılıyorum.

Okul, iş, güç, kariyer ve çocuk derken şehirli insan çoğu zaman hayatın ne kadar güzel olduğunu unutuyor, kendi sorumlulukları arasına sıkışıyor ve her zaman zamansızlıktan şikayet eder hale geliyor. Zamansızlıktan şikayet ettikçe bu bir kaosa dönüşüyor, hem hayattan aldığımız zevki azaltıyor hem de keyifsizliğimiz giderek artıyor hatta çoğu zaman problem fiziksel ve ruhsal sağlık sorunlarına kadar varıyor. Bu nedenle yaşadığımız güzel şehrin imkanlarından faydalanmayı sizlere unutturmamak adına buradayım. Günlük yaşam temponuz içinde keyfinizi artıracak küçük detaylar ve kendinize zaman ayırarak hayatınıza katabileceğiniz yeni deneyimleri sizler için yazıyor olacağım.

Birlikte güzel zaman geçireceğimize eminim, en azından ben okuyana keyif vermek ve cümlelerimle sizlerde biraz olsun merak uyandırabilmek için çalışacağım. Köşemde yeni lezzetler, yeni mekanlar, yeni deneyimler ve yeni trendler olacak. Kimi zaman en güzel İtalyan yemeğini nerede yiyeceğinize dair en güncel bilgilere ulaşırken, kimi zaman hangi mekanda kimin sahne aldığına dair bir fikriniz olacak. Bazen size yeni bir hobi deneyiminden, bazen de yeni açılan fitness salonundan bahsedeceğim. Yani beni takip ettiğiniz sürece şehirde ne var ne yok ilk öğrenenler sizler olacaksınız. Hayat rutinimizi bozacak, kanımızın durgun ve uyuşuk olduğu anlarda bir fitil ile ateşlenecek ve yeni keşiflere hep beraber çıkacağız.


BURCU MERİÇ
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>