>

KÖŞE YAZILARI | CAN DİREKLİ

Yılbaşı Geliyor!

Erkekleri tek tip gören östrojen altındaki gözlerini aç ve bak; milyonlarca çeşidimiz mevcut ve iyi hediyeyi seçmek çok zor! (Can Direkli)
 
   
 
 
     

Yılın tüm sıkıntısını atana kadar önümüzde hala sayılı birkaç gün daha varken; 52 haftanın bütün dayanılmazlığı üzerine yenilerini ekliyoruz! Evet, yılbaşı geliyor!

Rezervasyonlar çoktan yapıldı, arkadaşlar ayarlandı, aileler plandan uzak kalsın diye kandırıldı, ben yurt odamda uslu uslu oturmayı planlıyorum tabii o ayrı; derkeeeen işin en can sıkıcı/can alıcı kısmı yine son günlere bırakıldı. Sahi sen erkek arkadaşına hediye aldın mı ?

Pek sıkıntılı bu sürecin bilincinde olan ben, bu yüzden seninle ilk tanışmamızı hediye skandalı üzerine kuruyorum.

Erkekleri tek tip gören östrojen altındaki gözlerini aç ve bak; milyonlarca çeşidimiz mevcut ve iyi hediyeyi seçmek çok zor!

Önce sevgili tipini belirleyelim; sağ baştan sayıyorum…. Stil sahibi, işkolik, müzik adamı, romantik, boğazına düşkün, teknoloji canavarı… diye uzayıp giden listede, son gün trafiğinden az yara almak için, en temel parçalara yoğunlaşıyoruz hep beraber!Saat ve ayakkabı; bana göre bir erkek için olmazsa olmaz hediyelerdendir. Her tarza uygun hali vardır, bulması sana kalmış. Yüzde yapmacık değil gerçek gülümsemelere sebep olur.

Aralık sonu hala kısa kollularla gezebiliyorken, Tabiat Ana’nın bu eğlenceli döneminden bir zaman vazgeçeceğini unutmayıp trenchcoatlara, snoodlara, örgü olan her şeye, iri desenli kazaklara; şallara, atkılara hücum et!Maddi imkanın varsa ve sevgilinin hala iPhone4’ü yoksa; onu bir hayli sevindirebilirsin. Teknolojiye kimse hayır demez iPodlar, iPadler bilimum Apple ürünleri herkesi mutlu eder pek tabii!İşkolik sevgiline deri bir çanta, özel kol düğmesi gibi alternatifler düşünebilirsin. Müzik adamıysa eğer seninki, plakları dene ya da en sevdiği sanatçıya ait DVD setlerine bir göz gezdir. En olmadı sevdiği müzikalleri bir araya topla!

İmkanın varsa onu tatile götür, eğer senin kadar romantikse biletleri elden verme de evde buldur. Küçük oyunlarla aşkınıza heyecan kat!

Aman ben eğlencelik bir şeyler yapayım hem anısı olsun hem bolca kahkahası derseeen eğer Muji, Mudo, BuldumBuldum.com ya da Karınca ürünleri seni bekler!

Eğer onu şaşırtmak istersen, senin yapamadığını düşündüğü şeyler üzerine yoğunlaş. Demem o ki, mutfakta kötü olduğunu düşünüyorsa ve arada sırada da olsa bununla ilgili espriler yapıyorsa; annene yalvar ya da interneti verimli kullan, kapabildiğini kap, sıva kolları ona hayatının en güzel yemeğini hazırla!

Benden bu kadar; işe yaradı mı? Umarım yaramıştır! :)

Görüşmek üzere! :)

Can Direkli
Web: kankanerdeyimben.blogspot.comCAN DİREKLİ
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>