>

KÖŞE YAZILARI | MEHTAP ARSLAN

Benim Köşem, Benim Tutkularım

Yazmak güzel, Cosmoturk’de yazmak daha da güzel! (Mehtap Arslan)
 
   
 
 
     “MODA” ve “HAYVANLAR”’ı seviyorsanız yazılarımı seveceksiniz. “Ne alaka?” derseniz bu iki konunun çok alakası yok tabii. Benim açımdansa ortak noktaları modayı da hayvanları da pek seviyor olmam.:) Dolayısıyla bu köşedeki yazılar “Moda” ve “Hayvanlar” -genellikle köpekler- üzerine olacak diyebilirim.

MODASAL KIZ olmamın başlangıcı ne zamandı acaba? İtiraf ediyorum; alışveriş yapmayı, değişik kıyafetler giymeyi, trendleri takip etmeyi ve kendi tarzımı yaratmayı hep sevdim. Aslinda bu anadan kıza geçen bir tutku bence, en azından benim için. Annemin dolabında bir sürü kıyafet ve ayakkabı olunca evdeki iki kız kardeşin moda merakı da küçük yaşta başladı.

Kardeşimle birlikte annem evden çıkar çıkmaz heyecanla kıyafet odasına koşardık. Önce kıyafetinden ayakkabısına, makyajından saçına kadar süslenir püslenir, sonra ayna karşısında salına salına yürürdük. Annem anlamasın diye herşeyi yerli yerine koymamıza rağmen her seferinde anlardı. Hala daha hayret ederim nasıl anladığına. Herhalde biz çocuk aklıyla farketmiyorduk dolaptaki milimetrik hesapları..:)KÖPEK sevgisinin başlangıcı da dayıma uzanıyor. Anne ve babam köpeklerden korkarken onlardan hiç etkilenmemiş olmam dayımın tam bir av tutkunu olmasından geliyor. Her daim av köpekleri olurdu. Ben de genelde anneannemlerde kalırdım ve dayımla takılıp köpekleriyle ilgilenmeyi pek severdim.

Yine de köpek sahibi olabilmem için yıllar geçmesi gerekti. Golden Retriever cinsi köpeğim, sevgi pıtırcığım, yakışıklı oğluşum Jessie bir senedir benimle birlikte. Minnoş kuşumla her anımız çok keyifli ve maceralarımız da anlatmakla bitmez. Biz beraber çok eğleniyoruz, okudukça göreceksiniz..:)“Moda” ve “Köpekler” üzerine yazmaya yeni başlamıyorum. Kişisel bloglarımda bu konularda yazıyordum; ama Cosmoturk benim yeni adresim diyebiliriz. Sizleri bu evimde de karşılamaktan büyük mutluluk duyuyorum, yakında tekrar görüşmek üzere herkese sevgilerimle.:)

Mehtap Arslan

http://modasal.blogspot.com/
http://goldenjessie.blogspot.com/

Sevgiler,

Mehtap


MEHTAP ARSLAN
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>