>

KÜLTÜR-SANAT

20. Roxy Müzik Günleri Koray Candemir Ve Özge Fışkın Konserleri İle Başlıyor!

20. Roxy Müzik Günleri ile yeni yeteneklerini arıyor.
 
   
 
 
     

Bugüne kadar Teoman, Kurban, Aylin Aslim ve Hayko Cepkin gibi birçok ünlü ismi müzik dünyasına kazandıran Roxy Müzik Günleri’nin 20.si, 22 Ocak tarihinde Roxy’de gerçekleşecek Koray Candemir & Özge Fışkın konseri ile başlıyor.

Nesiller büyüten efsane müzik yarışması Roxy Müzik Günleri, 20. yılında Rocco ile gençlerin yanında yer almaya devam ediyor. Yaratıcılığın eğlence ile buluştuğu gençlerin markası Rocco ile yepyeni yetenekleri geleceğe taşımaya devam eden Roxy Müzik Günleri, Türkiye’nin dört bir yanından müzisyenleri bir araya getiriyor.
 Bugüne kadar Teoman, Aylin Aslim, Hayko Cepkin, Gece, Kurban, Melis Danışmend, Replikas, Nekropsi ve Gevende gibi birçok ismi müzik dünyasına kazandıran Roxy Müzik Günleri’nin 20.si, Roxy’de 22 Ocak gecesi Koray Candemir ve Özge Fışkın’ın performansıyla buluşacak açılış partisi ile başlıyor. Konser serisinin ikincisi 26 Şubat gecesi Aylin Aslım ve Kerem Küçükay konserleri ile devam edecek.

Rocco ile Roxy Müzik Günleri’nde katılımcılar, müzik dünyasının önemli isimlerinden oluşan jüri üyeleri; Aylin Aslım, Barış Akpolat, Bengi Ünsal, Hakan Tamar, Haluk Polat, Harun Tekin, Kanat Atkaya, Koray Candemir, Murat Hasan, Ömer Ahunbay, Özge Fışkın, Sarp Dakni, Şafak Ongan, Taner Öngür, Tarkan Gözübüyük, Tayfun Polat, Tibet Ağırtan ve Turgay Gülaydın tarafından değerlendirilecek. 18 yaşından büyük tüm amatör ve profesyonel grup/veya sanatçının kendi bestesi ile katılabildiği yarışmanın başvuru formu ve detaylı katılım koşullarına roxymuzikgunleri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>