>

KÜLTÜR-SANAT

54.Uluslararası Bursa Festivali Üç Soprano & Üç Tenor Konseri ile Açılıyor

25 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası “Üç Soprano & Üç Tenor” konseri ile açılıyor.
 
   
 
 
     

54. Uluslararası Bursa Festivali’nin klasikleşen ve yalnızca Bursa’da değil, çevre illerden de büyük ilgiyle takip edilen açılış konserine bu sene de Uludağ Premium sponsor oluyor. 25 Mayıs’ta Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek açılış konserini, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, şef Oğuzhan Balcı eşliğinde gerçekleştiriyor. “Sanat Sınır Tanımaz” konser başlığıyla, 54. Uluslararası Bursa Festivali’nde katılımcılara müzikle ilham verecek orkestraya, altı opera sanatçısından oluşan solist topluluğu “3 Soprano & 3 Tenor” eşlik ediyor.

Uludağ Premium sponsorluğuyla gerçekleşecek açık hava konserinde, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, en ünlü opera aryaları, napolitenleri, müzikaller, tangolar ve ulusal müziklerimizden yapacağı kolajla, katılımcıları Anadolu’dan Avrupa’ya, Asya’dan Dünya’ya ulaşan özgün bir müzikal yolculuğa çıkarıyor..

54. Uluslararası Bursa Festivali’nin açılış konseri 25 Mayıs Pazartesi günü Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda 21:15’te başlıyor.

Festivalle ilgili detaylı bilgi için www.bursafestivali.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Biletler: 17-22 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>