>

KÜLTÜR-SANAT

After School Party

Her tür okul üniforması giyilebilecek. Ama peşinen uyaralım giriş yapabilmek için mutlaka konsepte uygun giyinmeniz gerekiyormuş!
 
   
 
 
     
Okul Üniformalarınızı Raflardan İndirin! Parti var!

Geçtiğimiz hafta sizlere duyurduğumuz İstanbul'da ilk defa organize edilecek, yurtdışında çeşitli örnekleri yapılan "AFTER SCHOOL" partisi 30 Ocak Cuma akşamı organize ediliyor.

Yaptığı çalışmalar ve organize ettiği etkinliklerle Bağdat Caddesi’nin nabzını tutan Club Cadde, 30 Ocak akşamı yine eğlenceli ve sıradışı bir etkinliğe imza atıyor. Yurtdışında örneklerini gördüğümüz "AFTER SCHOOL" konsepti ekseninde eğlenceli bir parti düzenliyor. Partiye kopsepti nedeniyle dresscode (okul uniformaları) ile giriş yapılabilecek. Parti için Bağdat Caddesi üzerindeki BEFORE (eski LEVEL4) seçilmiş durumda. 300 kişi kapasiteli mekan Suadiye ile Şaşkinbakkal arasında yer alıyor.

Gecede kıyafet zorunlu olması ile birlikte, tek örnek giymek mecburu değil. Anlayacağınız her tür okul üniforması giyilebilecek. Ama peşinen uyaralım giriş yapabilmek için mutlaka konsepte uygun giyinmeniz gerekiyor. Örneğin kot pantolona izin verilmiyor. Erkekler için koyu renk pantolon, açık renk gömlek, bayanlar için koyu renk düz veya pileli etek, açık renk gömlek kuralı var. Kravat herkes için şart koşulmuş. Gömlek için önerimiz; beyaz ve mümkünse yeni ve ucuz bir adet almanız, çünkü okulun son günü gibi gömleklerin üzerine yazılar yazılması, imzalar atılması mümkün. Anlayacağınız, gecenin sonunda muhtamelen geceye ait birer anı halini alacaklar.

Kapıda ve partide ise sizleri pek çok süpriz bekliyor olacak. Uzun lafın kısası, partide oynanacak eğlenceli oyunlardan, kapıda dağıtılacak lolipoplara kadar herşey düşülmüş. O halde okul çıkışı doğru partiye!!!

BEFORE
Adres: Bağdat Caddesi 414 (YKM 4. Kat)
Tel: 0216 380 93 95 - 380 35 03

DETAYLI BILGI ICIN
www.bagdatcaddesi.net
www.clubcadde.net

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>