>

KÜLTÜR-SANAT

Altın Portakal`ın Parti Oteli Hangisi?

Antalya Altın Portakal Film Festivali`nin resmi festival oteli, ünlüleri bir araya getiriyor. İşte parti oteli...
 
   
 
 
     

Cannes, Berlin, Venedik gibi dünya festivallerinin en önemli “network” organizasyonları olan renkli partilerin Altın Portakal’daki adresi bu yıl Ramada Plaza.

Türkiye’nin son yıllarda adını uluslararası festivaller takvimine de yazdıran en önemli sinema festivali ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ, bu yıl Antalya Ramada Plaza’nın organizasyonları ile eski görkemli partileri tekrar festivale taşımaya hazırlanıyor.

Festivalin resmi oteli olarak 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali’ni destekleyen Antalya Ramada Plaza, festivallerin, sinemacıları neşeli ve pozitif bir ortamda bir araya getirerek, sinemaya yeni üretimlerin kazandırılmasında önemli işlevler üstlenen Renkli Festival Partileri’ni de festivale özel bir katkı olması amacıyla gerçekleştiriyor. Sinema sektörünü farklı bir platformda bir araya getiren ve 9-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali, Antalya Ramada Plaza işbirliğiyle sinemacıları bu yıl da görkemli sinema partileriyle karşılayacak.

Festival konuklarının ağırlanması ve festival partileri için hummalı bir hazırlığın yapıldığı Antalya Ramada Plaza’da yapılacak ONUR ÖDÜLÜ TÖRENİ, AÇILIŞ ve KAPANIŞ partileri için, Otelin Mısır Piramitleri ile Babil’in asma bahçelerini andıran Atrium’u için de özel tasarımlar yapılıyor. Antalya Ramada Plaza ayrıca festivalin farklı mekanlarda konaklayan konuklarını da GECE YARISI PARTİLERİYLE Atrimun’da ağırlayacak.

Atriumun yanı sıra falezlere perde perde inen Antalya Ramada Plaza’nın farklı mekanlarının da sürpriz partilerle renkleneceği festivalin bu özel organizasyonları için otel yetkilileri ünlü DJ’ler ile farklı efektler yaratacak yeni teknolojnin sunduğu ses ve ışık düzenlerini de ilk kez festival konukları ile paylaşacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>