>

KÜLTÜR-SANAT

Amatör Rockçılara büyük müjde!

Jack Daniel’s 2008 Rock Müzik Yarışması başlıyor!..
 
   
 
 
     
Dünya genelinde amatör Rock tutkunlarını destekleme düşüncesiyle yola çıkan Jack Daniel’s Müzik Programı, 100’ü aşkın ülkede büyük bir ilgiyle devam ediyor.

Bu yıl Türkiye’de üçüncüsü düzenlenecek olan “Jack Daniel’s Rock Müzik Yarışması” start veriyor. Yarışma amatör Rock gruplarına uluslararası alanda önemli fırsatlar sunuyor..

1892 yılında kendi müzik grubunu kuran Jack Daniel’ın müzik mirası, tüm dünyada yaklaşık 100 yıldır devam ederken Türkiye’de 2005 yılından bu yana gerçekleştirdiği Rock Müzik Programları ile sürdürülüyor. Amatör Rock Gruplarının 28 Şubat tarihine kadar DEMO’larını göndererek başvurularını yapabileceği Jack Daniel’s Rock Müzik Yarışmasının Finalleri Mart 2008 de yapılacak.


Jack Daniel’s Rock Müzik Yarışması’nın Türkiye 2007 birincisi RAKI Grubu, Jack Daniel’s’ın Amerika’da düzenlediği Global Müzik Festivali’nde verdiği canlı konserde Türkiye’yi gururla temsil etti ve dünyanın önde gelen plak şirketlerinin ve rock müzik prodüktörlerinin ilgi odağı haline geldi. RAKI Grubu üyeleri Kaiser Chiefs ve The Rapture Rock Grupları ile de tanışıp, sohbet etme şansına sahip oldu. Dünyanın dört bir yanında düzenlenen ve amatör Rock Gruplarını destekleyen Jack Daniel’s Rock Müzik Yarışmasının Türkiye ayağında bu yılki yarışmacıları birçok sürpriz bekliyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen müzik otoritelerinin yer aldığı jüri tarafından değerlendirilecek olan amatör gruplar, uluslararası platformda dünyanın önde gelen rock müzik otoriteleri ve uluslararası medya mensupları aynı çatı altında biraraya gelecekler.

Yarışmaya katılmak için...

“Jack Daniel’s Rock Müzik Yarışması’na” katılmak isteyen amatör rock grupları, katılım koşullarına ilişkin detaylı bilgiyi Jack Daniel’s internet sitesi www.jdrockturkey.com’dan ve 0212 267 31 07 nolu bilgi hattından edinebilecekler. Yarışmaya katılmak için son başvuru tarihi 28 Şubat 2008’dir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>