>

KÜLTÜR-SANAT

Aqua Dolphın Gençlik Festivali 2010

Aqua Club Dolphinde Festival Rüzgarları Esmeye devam ediyor!
 
   
 
 
     

19 Mayıs Çarşamba 09:00 - 18:00

EMİR
DJ HAKAN GÖKAN
MICHAEL JACKSON DANCE SHOW BY THIS IS IT DANCE GROUP
RESIDENT DJ / MC HAKAN KÜFÜNDÜR


Su Parkı , Eğlence,Dans , Müzik ve Aktivite denince akla ilk gelen yerlerden biri olan Bahçeşehir Aqua Club Dolphinde Festival Rüzgarları Esmeye devam ediyor!

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan Aqua Dolphin Gençlik Festivalinde bu yılın en popüler şarkıcı ve djleri sizlerle!

 

EMİR

İstanbulun En Büyük Su Parkı ve Yunus Gösteri Merkezine Sahip olan Aqua Club Dolphin, 19 Mayıs Gençlik Festivalinde muhteşem bir eğlence vaaderken, bu yıl Ben Sen Olamam,Eline Düştüm ve Tornistan gibi başarılı ve hareketli parçalarla adını duyuran Emir 'i ağırlıyor. Tarkan'ın prodüktörlüğünü yaptığı ilk albümünde sadece Tarkan değil,Nazan Öncel,Yıldız Tilbe,Gülşen ve Aysel Gürel'in beste ve şarkı sözlerine yer veren Emir bu keyifli günün en renkli konuğu olarak sahnede!

Dj HAKAN GÖKAN


Son yıllardaki başarılı setleriyle yeni neslin gözdesi olan Hakan Gökan ülkemizde Commercial Türünün en başarılı Djlerinden biri olarak dikkatleri çekiyor. Özellikle Türkçe Remixlerdeki ustalığını programlarına yansıtan Hakan Gökan 2009-2010 sezonunda She Club daki resident djliği dışında yurtiçi ve yurtdışındaki pek çok etkinlikte setlerin başında yer alırken ciddi bir hayran kitlesinide peşinden sürüklüyor. 19 Mayıstada Sevilen setleri dışında ilk defa dinleyeceğiniz remixlerle Dj Hakan Gökan Aqua Dolphinde!

Facebook Fan Sayfası :
http://www.facebook.com/hakangokan?ref=ts

THIS IS IT DANCE GROUP

Adından da anlaşılacağı üzere Michael Jackson Show ları yapan bir dans grubu olan This Is It Dance Group sevilen Mj Showları dışında ilk defa sergileyeceği This Is It koreografisiyle MJ hayranlarını sevindirecek..

DJ HAKAN KÜFÜNDÜR

Son 6 yıldır Aqua Club Dolphin'in resident Dj liğini yapan Hakan Küfündür aynı zamanda Türkiyenin en başarılı format programı yapan ve en iyi sese sahip radyocularından biri olarak dikkatleri çekiyor.Bar programlarında Eski 45likler,70ler 80ler ve 90lara yer veren Dj Hakan Küfündür,Aqua Club Dolphin de ise Türkçe Pop & Commercial çalıyor, ve aynı zamanda MC olarak mikrofonda görülüyor.

Facebook Fan Sayfası :
http://www.facebook.com/pages/DJ-HAKAN-KUFUNDUR/49119293915?ref=ts

VE AKTİVİTELER !

*SUTOPU & BEACH VOLLEY TURNUVALARI!

*SADECE AQUA DOLPHINDE YER ALAN SABUNLU ALANDA "SABUN FUTBOLU TURNUVASI"

Sabun Futbolu,bildiğimiz halı saha futbolunun şişme zemin üzerinde sabunlanmış/köpüklenmiş alanda oynanmasıdır.

Futbolun en eğlenceli taraflarının yaşandığı ve kaygan zeminde düşe kalka ama keyifli bir futbol seyrinin olduğu sabun futbolunu denemeyi ihmal etmeyin..

*YUNUS GÖSTERİ MERKEZİNDE YUNUS SHOW !

Yunusları kimsevmezki ! Yeryüzünün en sevimli canlılarından olan Yunusları yakından görmek için Aqua Club Dolphin de yer alan Gösteri Merkezindeki Showlarını kaçırmayın!

GİRİŞ : 20 TL

(TÜM AKTİVİTELER ÜCRETSİZDİR)

AQUA DOLPHIN,BAHÇEŞEHİR GİRİŞİ, İSTANBUL
0 212 672 61 61
www.aquaclubdolphin.com

Facebook :
Aqua Dolphin Resmi Hayran Sayfası : http://www.facebook.com/aquaclubdolphin?ref=ts

Aqua Dolphin Resmi Grubu : http://www.facebook.com/group.php?gid=12908640572&ref=ts

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>