>

KÜLTÜR-SANAT

Avrupa’da Bir İlk!

Uluslararası Film Fragmanları Yarışması 14-15 Mart 2020 Tarihinde İzmir’de!
 
   
 
 
     

Sinema dünyasının duayen kuruluşlarından Hezarfen Film Galeri ve bugüne kadar çokça uluslararası projelere imza atmış Adrenal tarafından ilk kez gerçekleştirilecek İzmir Uluslararası Film Fragmanları Yarışması 14-15 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Her yıl tüm dünyada yaklaşık 60,000 ve 70,000 arasında filmin ulusal ve uluslararası pazarda, kendi izleyici kitlesine ulaşma yolculuğunda önemli yer tutan fragmanlar, bu yıl ilk kez düzenlenecek fragman yarışmasında yarışacaklar. Avrupa’da da ilk kez düzenlenen İzmir Uluslararası Film Fragmanları Yarışması, Kültür-sanat alanında ve sinema endüstrisi için Türkiye’de saygın ve vazgeçilmez bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Sinemanın günümüz reklam tekniklerini kullanarak görünürlüğünü arttırmak, Türkiye film sektörüne bir katma değer kazandırabilmek ve film fragmanlarına dikkat çekmek için düzenlenen etkinliğe başvurular yakında kamuoyu ile paylaşılacak.

İzmir’i sinemanın çekim merkezi yapma yolunda sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek etkinlik 14-15 Mart’ta gerçekleşecek.

www.facebook.com/izmirfilmfragmanlariyarismasi

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>