>

KÜLTÜR-SANAT

Aydilge`den “Meme Kanserine Karşı” Anlamlı Konser

Radyoda en çok istek alan parçaları cover`layacak...
 
   
 
 
     

Kısa bir süre önce yayınladığı “Aşka Gel” isimli single’ı ve Fox Tv'de yayınlandığı günden itibaren reytingler'de birinci gelen “Kiraz Mevsimi” dizisinde seslendirdiği jenerik şarkısı dillere dolanan Aydilge, 9 Ekim Perşembe gecesi “Meme Kanseri ile Savaş” teması altında İstanbullu müzik severlerle buluşacak.

Konserin gerçekleşeceği Hard Rock Cafe’de Meme Kanserine karşı savaşa destek olmak için özel olarak satılan ürünler ve kokteyller bulunacak. Ayrıca konserin geliri de MEVA’ya (Türkiye Meme Vakfı) bağışlanacak. Bu anlamlı konser kapsamında Aydilge, hayranları için çok özel bir repertuvar hazırlıyor.

Radyoda en çok istek alan parçaları cover'layacak...

Müzisyenliğinin yanı sıra 4 senedir Rock FM'de Cem Sarıoğlu ile beraber +5-5 adlı programı hazırlayıp sunan Aydilge, Hard Rock Cafe konserinde kendi parçalarının yanı sıra, radyo programında çaldığı en çok istek alan yabancı parçaları da coverlayacak.

Sahnedeki enerjisi, kendine özgü sesi ve vokal tekniğiyle canlı performansı çok sevilen Aydilge, zaman zaman akustik, zaman zamansa enerji dolu bir sound'la, popülerle alternatifi harmanlayan zengin bir tat arayanlar için 9 Ekim Perşembe gecesi Hard Rock Cafe'de, sahnede!

Yer: Hard Rock Cafe İstanbul
Tarih: 9 Ekim Perşembe
Saat: 22.30
Giriş: 5 TL (İzleyiciler girişte sadece 5 TL ödeyerek, MEVA’ya bağışta bulunmuş olacaklar)


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>